Nieplanowana prezentacja i ważna zmiana

Prezentacja zupełnie nieplanowana, ale bardzo ważna, bo – dzięki waszym komentarzom i mailom – wprowadziliśmy dużą zmianę w Brain Master Unviersity, która może pozwolić na uczestnictwo wielu dodatkowym osobom.

Wiem, że dzisiaj miała się ukazać inna prezentacja, ale to naprawdę istotne. Wszystkie szczegóły są w środku.

Zapraszam.


PS Dzisiaj przedostatni dzień kiedy można się zapisywać do klasy Brain Master University. Gdybyś przed podjęciem decyzji chciał przypomnieć sobie prezentację opisującą co znajdziesz wewnątrz BMU, to jest tutaj, a jeśli już zdecydowałeś się przystąpić do naszej społeczności, to kliknij przycisk poniżej (na stronie, która się pokaże zobaczysz jeszcze pełne podsumowanie oferty klasy BMU):

Przycisk zgłoszenia

Znalazłeś w tym wartość?

Podziel się i pomóż innym także znaleźć ten materiał:

Zobacz również:
Komentarze (39):
 1. avii pisze:

  Damian,
  Czy mogę prosić Was o jeszcze jedno klientocentryczne 😉 usprawnienie?
  Rozumiem, że mogę być aktywnym uczestnikiem tylko w jednej z grup. Ale będąc członkiem grupy PnSr chciałbym mieć możliwość odsłuchania/obejrzenia zaległego webinar’a w pt lub nd (bez uczestniczenia w pozostałych aktywnością grupy PtNd).
  „Pomożecie?” 😉

  • Zobaczymy, bo juz teraz mocno zwiekszylismy zaangażowanie naszego zespołu w obsługę 2 klas oraz rat, lecz zawsze staramy sie pomoc naszym klientom jeśli jest to możliwe 😉

  • Przemek pisze:

   Też bym prosił o takie rozwiązanie, bo już dziś wiem, że w jedną środę po prostu nie dam rady na 100% być na webinarze a nie chciałbym niczego pominąć i stracić. A każdy może mieć taki przypadek losowy, mam coś czego przesunąć i zmienić po prostu nie mogę.
   Pozdrawiam.

   • Jeśli będzie to losowe to na 100% będziemy Wam w ten czy inny sposób pomagali 🙂

  • Ola pisze:

   Cześć,
   pomysł BMU jest b, fajny , udaje CI się to robić „z klasą” 🙂
   może na przyszły rok udałoby Ci się postarać o dofinansowanie np. unijne dla uczestników. To mogłoby poszerzyć grono uczestników o tych, dla których ta cena nawet w ratach jest trochę powstrzymująca… ;-(
   pozdrawiam i życzę powodzenia i sukcesów prowadzącym i uczestnikom

 2. avii pisze:

  Przy okazji pytanie o technologię: jakie są wymagania aplikacyjne jeśli chodzi o uczestniczenie w webinarach? Przykładowo, czy da się w nich uczestniczyć korzystając ze smartfona z Androidem (który dobrze radzi sobie z Twoimi prezentacjami)

 3. Alicja pisze:

  Witaj!
  Jestes moze w stanie orientacyjnie nakreslic czas takiego spotkania? Bedzie ono trwalo dluzej niz godzine?

  • Damian Redmer pisze:

   Średnio od 1 do 2 godzin, w zależności od modułu i liczby pytań.

 4. antoni pisze:

  Brain Master Unviersity -czego mnie nauczy , jakie zmiany spowoduje w moim życiupo ukończeniu tego szkolenia?

  • Antoni bądź uprzejmy i obejrzyj ostatnie 5 prezentacji, tam znajdziesz odpowiedz na swoje pytania 🙂

 5. antoni pisze:

  i jeszcze jedno jeśli ja będę intelektualnie najsłabszy z całej trójki to strci cała trójka a może się mylę?

 6. Monika pisze:

  Świetny pomysł 🙂 Super, że jest dodatkowa opcja. Niemniej jednak nadal nie rozwiązuje ona problemu osób, które pracują na zmiany, przez siedem dni w tygodniu i po 12h… Ale może do następnej edycji BMU znajdzie się jakiś pomysł na tego typu problemy 😉 Pozdrawiam i życzę samych sukcesów 🙂

  • Tak Moniko, to faktycznie problem na który teraz nie mamy rozwiązania i wątpliwe abyśmy je odkryli…

 7. Jak będą wyglądały wykłady w okresie świątecznym (chodzi o grudzień)?

  • kończymy w środę 18.12 chyba że grupa zdecyduje się zakończyć w niedzielę 15.12. Oczywiście będą zadania do zrobienia pomiędzy karpikiem 😉 a sylwestrowym szampanem 🙂

 8. Agnieszka pisze:

  Niestety nawet rozwiązanie finansowej kwestii nie pomaga i druga klasa – pewnych spraw nie da się przeskoczyć, pięć dni w tygodniu uczęszczam na treningi w godzinach popołudniowych… Jest to poważna deklaracja i na długi okres czasu, a często też pojawiają się sytuacje, których nie uda się przewidzieć w takiej perspektywie, a ktoś na nas przecież liczy. Może za rok ruszy klasa poranna? Jestem pewna, że projekt będzie się rozwijał i powstaną nowe możliwości 🙂 Liczę na to, że w następnej edycji będę mogła wziąć udział, a do tego czasu pozostają mi Twoje czwartkowe prezentacje i wiedza z EWS, które i tak bardzo wiele wnoszą 🙂

 9. Qwasus pisze:

  Problemem wciaz jest to ze pracuje na trzy zmiany. W tym miesiacu patrzac na grafik moglbym zjawiac sie zarowno w poniedzialki i srody jak i w piatki i niedziele, jednak nie wiem jak bedzie to wygladalo za miesiac lub za pol roku. Zobaczymy co czas przyniesie i moze przyszla edycja bedzie bardziej elastyczna.

 10. Przemysław pisze:

  Pytanie może nie zupełnie na temat, ale…
  Wszyscy chyba zdają sobie sprawę, że język angielski pełni obecnie rolę podobną do łaciny w okresie średniowiecza. Przy czym my mamy nieco łatwiej, bo angielski w sumie jest językiem (w porównaniu do łaciny lub polskiego) dość prymitywnym.
  I tu właśnie to ALE:
  1/ twórcami BMU są Polacy (przynajmniej w większości)
  2/ komunikacja odbywa się w języku polskim
  Dlaczego nazwa [Brain Master University] jest angielska ?
  Czyżby to była pozostałość po „szkoleniach specjalistów z zachodu”, którzy przyjeżdżali hordami na początku lat ’90, by wywieźć jako swoje wynagrodzenie te pieniądze, które nam pożyczyli :).
  Wtedy to bowiem trafiła do naszego języka kalka (przez niedouczonego tłumacza jakiegoś): „Czym mogę Panu/Pani pomóc?” zamiast innych, istniejących w kraju od stuleci.
  Nie wiem jak Wy, ale ja po usłyszeniu czegoś takiego zaczynam się czuć jak ograniczony umysłowo facet bez nogi… conajmniej.

  • Iwona pisze:

   Przemku. Wszelkie ograniczenia sami sobie stwarzamy. Osobiście nie mam nic przeciwko nazwie angielskiej, a jak się zastanowisz i uświadomisz, że WIĘKSZOŚĆ materiałów, z których korzysta Damian NIE są w języku polskim (ciekawe dlaczego? 😉 , tylko właśnie w angielskim to może wówczas wybór nazwy Brain Master University wyda się tobie zrozumiały, a wręcz oczywisty.
   Pozdrowienia i szacun dla Wszystkich uczestniczących w projekcie BMU 🙂

 11. Jan pisze:

  Ja uważam że to ćwiczenie siły woli powinno być udostępnione dla każdego nie koniecznie biorącego udział w BMU. By ktoś kto nie może uczestniczyć w projekcie ze względów finansowych lub czasowych chociaż trochę zyskał na BMU 🙂

 12. Krystian pisze:

  Witam
  Z uwagi na ciekawe rozmieszczenie świąt bożonarodzeniowych w tym roku mam pytanie dotyczące odbywających się w tych dniach sesji szkoleniowych, czy w tym czasie będzie odbywać się tylko szkolenie w poniedziałek 23.12 czy również w środę 25.12, w którym pewnie nie tylko ja nie będę mógł uczestniczyć?

  • Qwasus pisze:

   Marcin Matuszewski says:
   „kończymy w środę 18.12 chyba że grupa zdecyduje się zakończyć w niedzielę 15.12. Oczywiście będą zadania do zrobienia pomiędzy karpikiem 😉 a sylwestrowym szampanem :)”

  • Oczywiście ze nie, skonczymy w połowie grudnia 🙂

 13. Anna pisze:

  Co jak mi wysiądzie internet? Bo tak się zdarza

 14. Wtedy obejrzysz powtórkę w grupie weekendowej, lub poprosisz swojego opiekuna o pomoc 😉

 15. Wiesław pisze:

  Witam,
  proszę wpiszcie mnie na listę Piątek i Niedziela
  dziekuję i pozdrawiam
  Wiesław Ochocki

 16. Michał pisze:

  Damianie pomocy, dopiero wróciłem z zagranicy i dowiaduje się że sprzedaż zamknięta. Znajdzie się jeszcze jedno miejsce?

 17. avii pisze:

  Pytanie o wersję jednomodułową: czy jeśli udział w tej wersji przekona mnie do udziału w pełnym kursie (i zainwestowania dodatkowych środków), to będzie możliwość dołączenia do tego pełnego kursu (np. jeśli ktoś po drodze zrezygnuje)? Lub w przyszłości zrobienia tylko modułów 2-4?

  • Damian Redmer pisze:

   Padło to pytanie zarówno od Marcina, jak i od Adama (wspólnicy w ramach BMU). Oni byli za tym, żeby taka możliwość była (dokupienia w trakcie reszty klasy) ja – przyznam szczerze – jeszcze się nad tym nie zastanawiałem. Ale myślę, że jeśli będzie Ci zależało i ktoś się wykruszy z grupy pełnego BMU to nie będzie problemu. Natomiast – przynajmniej na tę chwilę – wątpliwe wydaje mi się, żeby dało się nawet w przyszłości brać tylko moduły 2-4, bo wtedy pojawiłyby się problemy z systemem a’la minyan (wzajemnej opieki).

 18. Iga pisze:

  Wszystko fajnie, tylko męczące te ciągłe zmiany. Opłacenie całego BMU kosztowało mnie naprawdę dużo wysiłku (pożyczałam część funduszy od rodziców), po zapłaceniu okazuje się, że mogłam wykupić 1. moduł i prawdopodobnie później dokupić resztę. Dzięki temu sama zdecydowałabym, czy warto inwestować aż tyle i kupować cały kurs. Tak więc uczestniczę w Brain Master University ogarnięta poczuciem niesprawiedliwości. Wg. Was prawdziwe efekty daje uczestnictwo w całym BMU, więc gdzie konsekwencja? Skoro rewelacyjne postępy obiecujecie też po skorzystaniu tylko z jednego modułu? Jeśli chodzi o możliwości wyboru powinny być na równi dostępne dla wszystkich. W tym przypadku osoby, które od razu Wam zaufały zostały pozbawione tej możliwości.
  I choć wierzę, że uczestnictwo w całym projekcie przyniesie korzyści o jakich nie śniłam za takie pieniążki, to zagranie nie było do końca fair.
  To moja wskazówka, do uwzględnienia przy kolejnych kursach.
  Pozdrawiam i do zobaczenia w BMU 🙂

  • Damian Redmer pisze:

   Po samym I module niczego nie obiecywaliśmy 🙂 Ta inicjatywa wyszła od samych czytelników, którzy chcieli być po prostu obecni na webinarach z samego tylko I modułu. Oczywiście wierzę, że też otrzymają bardzo fajne rezultaty, bo przekażę im wszystko co wiem, ale z drugiej strony nie będzie tego efektu synergii umiejętności (samodyscyplina + techniki pamięciowe + szybkie czytanie).
   Ale oczywiście dziękuję za opinię 🙂

 19. kiedy pisze:

  Kiedy startuje ten kurs

  • Damian Redmer pisze:

   21.10 mamy pierwszy webinar.

 20. Konrad pisze:

  Cześć,
  Wczoraj odnalazłem Twoje filmy na YouTube i jestem zachwycony pomysłami tam zawartymi, jeżeli znalazłoby się jeszcze jedno miejsce w tym kursie z chęcią się jeszcze dopiszę.
  Pozdrawiam Konrad

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *