Napisz do nas lub znajdź odpowiedź na swoje pytanie w tej sekcji.

Formularz kontaktowy z podpowiedziami rozwiązań
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
Dane firmy:

Wydawnictwo Rozwojowiec Damian Redmer

Ikona maila

kontakt@rozwojowiec.pl

Ikona adresu

Limby 4/3 | 71-784 Szczecin

Ikona pliku

NIP: 9552197005 | REGON: 321218510

Pytania i odpowiedzi:
Emaile od Was do mnie nie dochodzą

W pierwszej kolejności zerknij proszę czy emaile od nas nie trafiają do folderu ze spamem, reklamami czy ofertami na Twojej skrzynce pocztowej.

Najczęściej piszemy z adresu email kontakt@rozwojowiec.pl, ale jeśli zapisałeś się na nasz jakiś inny projekt czy kurs, to możemy w jego sprawie pisać też z innych adresów (w zależności od tego, co to za projekt / kurs) np.

 • kontakt@trwalamotywacja.pl
 • kontakt@best-you.pl
 • kontakt@easyworksystem.pl
 • kontakt@kodyumyslu.pl

Gdybyś znalazł emaile od nas, w jakimś dziwnym folderze typu właśnie spam czy oferty, to aby zwiększyć szansę, że nie będą tam więcej trafiać, wykonaj chociaż jedną z 3 czynności (a najlepiej wszystkie trzy):

 1. Przenieś chociaż jeden email od nas do swojej skrzynki głównej o nazwie „Odebrane” lub podobnie brzmiącej.
 2. Oznacz ten email gwiazdką (tak się najczęściej oznacza ważne wiadomości na skrzynkach).
 3. Oznacz nas jako „zaufanego nadawcę”.

Gdyby jednak emaili od nas nie było nawet w żadnych folderach ze spamem czy ofertami, napisz proszę do nas na kontakt@rozwojowiec.pl. Zobaczymy, co się stało i czy może coś jest po naszej stronie.

Czy organizujecie szkolenia online? Gdzie można Was spotkać na żywo?

Poza wymianą zdań w komentarzach, mediach społecznościowych czy emailach, na żywo można nas obecnie spotkać (czyli zobaczyć, zadać pytanie, zobaczyć naszą reakcję, uzyskać odpowiedź itp.) w tych miejscach:

Czy mogę wykorzystać Wasze materiały w pracy dyplomowej, u siebie na stronie lub na szkoleniu?

Zawsze możesz posłużyć się badaniami, które przytaczamy w naszych materiałach. W większości przypadków podajemy dokładne namiary na badanie, dzięki czemu łatwo będzie Ci je znaleźć.

Jeśli mowa o użyciu całości lub części naszych darmowych prezentacji np. z bloga Rozwojowiec.pl, czy kanału na YouTube, to z reguły nie mamy z tym problemu, by ktoś umieścił je na swojej stronie czy użył w szkoleniu.

Gdybyś jednak wykorzystał je w sposób, gdzie nie wiadomo kto jest autorem tych materiałów, to prosimy o podanie źródła, z którego pochodzą te materiały np. pokazanie naszego logo, tytułu wideo/artykułu czy wspomnienie, że dany materiał pochodzi z / jest inspirowany / jest na podstawie naszego materiału.

Wyjątkiem jest tylko zamieszczanie ich w otoczeniu symboli i obrazów, które nie są społecznie akceptowalne jak pornografia, symbole faszystowskie itd. Na to nie wyrażamy zgody.

Zastrzegamy sobie też prawo do wyłączności na udostępnianie naszych płatnych materiałów. Chcemy by pozostały na naszej platformie, gdzie jest ich “naturalne” środowisko. 🙂

Gdzie szukacie badań naukowych?

Większość badań odnajdujemy w bazie NCBI (National Center for Biotechnology Information), na stronach naukowców lub w książkach, które zbierają wyniki wielu badań.

To często książki typu „Handbook” jak np. „The Oxford Handbook of Human Motivation”.

Jakiego programu używacie do tworzenia map myśli?

Mapy myśli, które udostępniamy najczęściej są robione albo w iMindMap albo w XMind.

Z kolei prywatnie Damian korzysta najczęściej z MindMeister.

W jakim programie robicie prezentacje?

Zdecydowana większość prezentacji jest robiona w Power Poincie, tylko z silnym wykorzystaniem jego opcji animacji.

Dźwięk nagrywamy za pomocą Audacity, a całość montujemy i w razie potrzeby dodatkowo podrasowujemy za pomocą Camtasii.

Skąd bierzecie grafiki do prezentacji?

Na część grafik wykupiliśmy licencję, na część (np. żółte emotikony tzw. Yolksy) otrzymaliśmy osobistą zgodę ich twórców, część (np. czarne postacie) stworzyliśmy sami, a jeszcze inna część pochodzi z darmowych, ogólnodostępnych zasobów.

Korzystamy więc z grafik własnych, darmowych, płatnych i takich, które wymagają osobistej zgody autora.

Czy wystawiacie faktury?

Oczywiście. 🙂 Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT w przypadku kursów: Technika 3 kroków, Switch, Perfect Life Process, czy za Program Rozwoju Best You, wystarczy w formularzu zamówienia wybrać, że chciałbyś otrzymać fakturę. 

Jeśli potrzebujesz faktury do naszych pozostałych kursów: Czasowy Czarodziej, Kody Umysłu czy Easy Work System – napisz do nas na kontakt@rozwojowiec.pl po opłaceniu zamówienia ze wszystkimi danymi potrzebnymi do wystawiania faktury. To usprawni cały proces.

Kupiłem wasz produkt, ale nic do mnie nie doszło.

Czasem zdarza się tak, że wiadomości od nas trafiają do folderu ze społecznością, ogłoszeniami czy nawet do spamu. Sprawdź, proszę, w pierwszej kolejności te foldery na swojej skrzynce mailowej lub wyszukaj wiadomość przez wyszukiwarkę, wpisując np. nazwę kursu.

Jeśli nadal nie będziesz w stanie znaleźć maila z dostępem do kursu, napisz proszę do nas na adres: kontakt@rozwojowiec.pl i opisz całą sprawę. Na pewno szybko zlokalizujemy problem i otrzymasz dostęp. 🙂

Czy organizujecie szkolenia stacjonarne?

Obecnie nie.

Wierzymy, że większość trwałych zmian w naszej codzienności, dokonuje się… w naszej codzienności. Dlatego nasze produkty ubieramy w formę kursów lub programów online i wzbogacamy o narzędzia online, aby mogły każdemu towarzyszyć w jego codzienności.

Ta forma wydaje się nam po prostu skuteczniejsza do zmiany większości nawyków, nabycia umiejętności oraz wprowadzenia zmian, z których będziesz korzystać codziennie.

Co nie oznacza, że nigdy nie zorganizujemy żadnego eventu stacjonarnego. Są bowiem obszary wiedzy, które skuteczniej można wchłonąć na takich właśnie eventach.

Obecnie po prostu skupiamy się na tematach, które działają skuteczniej, gdy są przekazywane w formie kursu / programu online.

Czy dajecie konsultacje / mentoring / coaching?

Przez zdecydowaną większość czasu nie.

Jeśli znasz naszą misję, to wiesz, że ostatecznie chcemy dotrzeć z naszą wiedzą do setek milionów ludzi na całym świecie.

Najszybciej to zrobimy, jeśli zdecydowaną większość naszych mocy przerobowych będziemy koncentrować na dzieleniu się wiedzą w formie darmowych materiałów, promowaniu produktów online, tworzeniu nowych oraz doskonaleniu obecnych.

Te działania pozwalają bowiem szybciej i prościej wpłynąć na życie większej liczby osób niż kontakt jeden na jeden.

Co nie znaczy, że nigdy w żadnej formie nie oferowaliśmy czy nie oferujemy usług 1:1. Przykładem takiej usługi są mentoringi dawane przez Patrycję przy wsparciu Damiana.

One były zaproponowane raz i tylko uczestnikom Programu Rozwoju Best You.

Czasem więc angażujemy się w usługę pomocy 1:1, aby lepiej poznać naszych klientów oraz zobaczyć, co jeszcze możemy ulepszyć w kursach / programach.

Czy macie ofertę grupową (np. dla np. 15 pracowników)?

Napisz do nas na adres kontakt@rozwojowiec.pl i opisz swoją sytuację: jaki produkt Cię interesuje i ile kont potrzebujesz. Na pewno znajdziemy wspólny język. 🙂

Mam świetny pomysł na nowy projekt, który moglibyśmy zrobić razem.

Aby zrealizować naszą misję, musimy mieć klapki na oczach i nie możemy się rozpraszać ciągle nowymi pomysłami. Inaczej na pewno nie uda się nam jej osiągnąć.

Plus pamiętaj, że nasze zaangażowanie w zupełnie nowy projekt, oznacza, że musimy spauzować lub odłożyć w czasie nasze własne projekty (zawsze jesteśmy w trakcie kilku projektów jednocześnie i mamy całą kolejkę następnych). Dlatego, abyśmy byli potencjalnie otwarci na Twój pomysł, musiałby on spełniać 3 warunki:

 • Musi dotyczyć czegoś, co pomoże nam szybciej ukończyć etap (z naszego planu działania), na którym aktualnie jesteśmy. Nie pracujemy w Rozwojowcu dla prestiżu czy pieniędzy, tylko dla realizacji misji, więc przez jej pryzmat filtrujemy każdą propozycję.
 • Ten projekt musi realizować powyższy punkt lepiej niż nasze obecne i zaplanowane projekty, czyli musi szybciej / prościej / taniej / pewniej dać większy efekt niż to, co staramy się robić obecnie.
 • Musisz posiadać jakieś zasoby lub umiejętności, których nam brakuje, aby sprawnie wykonać ten projekt bez Ciebie. Inaczej nawet jeśli Twój pomysł będzie spełniał pierwsze 2 warunki, to jeśli mamy przy nim pracować razem, musiałbyś wnieść jakąś unikalną wartość do jego realizacji. Sam pomysł to za mało.

Wiemy, że te trzy warunki brzmią dosyć surowo, ale chcemy być z Tobą szczerzy odnośnie naszych kryteriów, żeby nie tracić Twojego czasu i nie zwodzić nikogo odpowiedziami w stylu „Napisz, pomyślimy, oddzwonimy”.

Jak dołączyć do zespołu Rozwojowca?

Niestety nie ma na to złotego przepisu.

Gdy potrzebujemy nowej osoby, prowadzimy rekrutację jak każda firma. Gdy jej nie prowadzimy, to znaczy, że wszystkie miejsca mamy na daną chwilę zajęte.

Jedyne może co jest unikalne w naszym procesie rekrutacji to to, że w pierwszej kolejności kandydatów szukamy wśród uczestników Programu Rozwoju Best You.

Dlatego prawie nigdy nie zauważysz u nas ogłoszenia na blogu.

Gdybyś więc chciał zwiększyć swoją szansę na dołączenie do zespołu Rozwojowca to:

 • Przejdź Program Rozwoju Best You i utrzymuj w nim aktywne konto.
 • Czytaj emaile od nas (szukając nowych osób wysyłamy emaile z ogłoszeniem).
 • Daj z siebie wszystko podczas zadania testowego (w większości wypadków nasz proces rekrutacji zaczyna się od wykonania i przesłania nam zadania testowego).
Mam zaproszenie na konferencję / prelekcję / wystąpienie.

Gdybyś chciał, aby Damian lub ktoś z zespołu Rozwojowca wystąpił w formie prelegenta na jakimś evencie, to jest taka opcja, ale tylko dla wydarzeń, które z dużym prawdopodobieństwem zobaczy przynajmniej 1000 osób.

Nie dlatego, że ego każdego z nas jest tak wielkie, że nie mieści się na mniejszych salach ;), tylko przygotowanie się, dojazd i danie takiej prelekcji dzieje się zawsze kosztem bieżących obowiązków i zadań tej osoby.

Obowiązków i zadań, w ramach których ta osoba też pomagałaby dotrzeć ze zgromadzoną przez nas wiedzą do setek nowych osób. Tylko działoby się to przez Internet, a nie na evencie stacjonarnym.

Nie zależy nam na poklasku. Mamy jasny cel i bardzo praktyczne podejście. Jeśli Twój event pomoże nam dotrzeć do większej ilości osób, niż zrobilibyśmy to w tym samym czasie sami naszymi bieżącymi działaniami – jesteśmy otwarci na Twoje zaproszenie i damy z siebie wszystko.

Napisz wtedy do nas za pomocą formularza kontaktowego lub nad adres kontakt@rozwojowiec.pl.

Mam propozycję współpracy biznesowej

Nasz sposób myślenia jest prosty: każda współpraca wymaga jakiegoś naszego zaangażowania. To samo zaangażowanie możemy przeznaczyć na realizację naszych obecnych i zaplanowanych projektów.

Dlatego, abyśmy byli potencjalnie otwarci na daną propozycję, musi ona spełniać te same 3 kryteria, które wymieniliśmy w odpowiedzi na pytanie: „Mam świetny pomysł na nowy projekt, który moglibyśmy zrobić razem„.

Propozycje, które najczęściej spełniają te kryteria (a więc jest największa szansa, że będzie nam razem po drodze) to, takie w których:

 • Masz „masowy” kanał dotarcia / dystrybucji do przynajmniej tysięcy osób (czyli np. sklep internetowy, portal, bloga, kanał na YouTubie, fanpage, konto na Instagramie, newsletter, czasopismo, forum, aplikację na komórki, program w radiu, telewizji itp.).
 • Lub masz „silny” kanał dotarcia / dystrybucji do przynajmniej kilkudziesięciu osób (np. bardzo duży zespół w firmie / organizacji, podwładnych, wpływ na HR firmy, sieć w mlmie itp.).

Zależy nam na docieraniu z naszymi informacjami i produktami do jak największej liczby osób, które mogą być nimi potencjalnie zainteresowane. Jeśli jesteś w stanie nam to umożliwić za pomocą któregoś z powyższych kanałów dotarcia / dystrybucji – to śmiało do nas napisz na kontakt@rozwojowiec.pl, bo jest to potencjalne pole do współpracy.

Z kolei jeśli Twoja propozycja współpracy obejmuje nasze polecenie lub reklamę jakiegoś produktu, to przy weryfikacji Twojej propozycji kierujemy się tymi kryteriami:

 • Ten produkt musi być idealny dla naszych klientów i czytelników, czyli dopasowany do ich zainteresowań i potrzeb. Stąd m.in. nie udostępniamy miejsca na stronie pod reklamy, na których treść nie mamy wpływu.
 • Produkt musi być zgodny z wartościami, które wyznajemy. Czyli musi służyć prawdziwemu dobru zarówno naszych klientów, jak i całego społeczeństwa i ludzkości. Nie polecamy więc hazardu, pornografii, rzeczy, które nie działają, działają tylko na zasadzie placebo, wykorzystują innych lub pomagają to robić itp.
 • Produkt musi być najlepszą rzeczą z danego obszaru, jaką moglibyśmy polecić jakiejś grupie osób. Jeśli Twój produkt spełnia pierwsze dwa kryteria, to kolejną rzeczą, którą robimy, to szukamy dla niego lepszych alternatyw. Czyli zadajmy sobie pytanie co Twój produkt tak naprawdę daje (gdzie leży jego największa wartość) i czy jest coś innego, co daje to samo lepiej, prościej, taniej, pewniej lub wygodniej.

Pamiętaj, że Rozwojowiec nie utrzymuje się z reklam, tylko ze sprzedaży swoich kursów i programów. Dzięki temu nie musimy polecać, ani reklamować niczego, co daje naszym klientom i czytelnikom pewność, że kiedy to robimy, to stoi za tym ich dobro.

Jeśli więc chcesz, abyśmy coś polecili lub się tym zainteresowali, przekonaj nas (za pomocą powyższych kryteriów), że ta rzecz jest w najlepszym interesie naszych czytelników i klientów.

Od czego zacząć swój rozwój osobisty?

Krok 1

W pierwszej kolejności zdecydowanie polecamy zapisanie się na darmowe szkolenie online Damiana: Jak dowolnie kształtować swoje przekonania, myśli i nawyki, żeby nigdy nie zabrakło Ci energii i motywacji do działania.

Poznasz na nim m.in. ogólną strategię prowadzenia swojego całego rozwoju osobistego (i nie tylko jego) tak, aby za każdym razem uzyskiwać jak największe efekty. Stąd to pierwsza rzecz, którą polecamy.

Krok 2

Jest spora szansa, że zanim dojdzie do powyższego szkolenia, będziesz miał jeszcze trochę czasu. Jako kolejny krok polecamy więc zapoznanie się z naszą misją.

Wiemy – dziwnie to brzmi, ale to, co znajdziesz w opisie naszej misji, pozwoli Ci postrzegać swój rozwój w znacznie szerszym kontekście.

Zobaczysz tam m.in. z jakich 2 podstawowych elementów się on składa. Gdy masz je na nieodpowiednim poziomie, nie ma znaczenia, jaką inną wiedzę zdobędziesz – nie będzie z niej wiele pożytku.

Krok 3

Teraz gdy masz już szerszy kontekst, przydałoby Ci się trochę szybkich efektów na zachętę dalszej podróży 😉

W tym celu pobierz naszego PDFa z 20 szybkimi technikami, które zwiększą Twój potencjał.

W swoim tempie zobacz w nim – lub w polecanych przez nas emailowo prezentacjach – to, co Cię zainteresuje najbardziej.

Spróbuj tych rzeczy i zobacz, jakie dadzą Ci efekty.

Krok 4

Czytaj emaile od nas, zjaw się na szkoleniu z pierwszego kroku i rozpocznij swobodną eksplorację Rozwojowca. Zajrzyj tam, gdzie Cię to najmocniej interesuje. Zobacz bazę wiedzy, najbardziej interesujące dla Ciebie kategorie na blogu, top 10 prezentacji na blogu, nasze kursy, możesz kupić jakiś tani kurs na początek, żeby zobaczyć jak to wygląda.

W tym kroku pozwól, by Twoje zainteresowania Cię prowadziły.

Jeśli tylko będziesz regularnie czytał od nas emaile, to możesz mieć pewność, że ostatecznie zawsze poprowadzimy Cię w kierunku najważniejszych dla Ciebie tematów i największych efektów.

Jak się zmotywować / być zdyscyplinowanym / wydajniej się uczyć / pracować nad przekonaniami / inne?

Nasza psychika jest bardzo złożona, więc niestety nie da się odpowiedzieć na te pytania w jednym czy kilku akapitach, aby to było w pełni zgodne z prawdą i współczesnym stanem wiedzy.

Jeśli więc szukasz, krótkiej, zwięzłej odpowiedzi, którą przeczytasz w kilka minut i która nie zmieni u Ciebie zupełnie nic, poza daniem Ci fałszywego poczucia, że znasz odpowiedź – to nie u nas.

Naszą misją jest opracowywanie i dawanie pełnych oraz ostatecznych odpowiedzi na takie pytania. A te są bardziej złożone.

Motywacja

Gdybyś chciał dowiedzieć się jak się motywować, to polecamy rozpocząć od tej darmowej prezentacji: Jak w 30 sekund wzbudzić w sobie silną energię i motywację do czegokolwiek.

Tłumaczy ona m.in. pierwszy niezbędny warunek, jaki musi być spełniony, abyś poczuł się zmotywowany.

Jeśli ten warunek nie jest spełniony, to choćbyś stosował wszystkie techniki świata – nie poczujesz się zmotywowany.

Gdybyś chciał od razu sięgnąć po kompletną odpowiedź od A do Z, to polecamy nasz kurs Switch – przełącz się na trwałą motywację.

Samodyscyplina

Zrozumienie odpowiedzi na pytanie, jak być zdyscyplinowanym, polecamy zacząć albo od tematu motywacji (czyli punkt powyżej), która jest jednym z elementów samodyscypliny oraz od darmowego szkolenia online Jak wytrwać w swoich postanowieniach i wprowadzić w życiu trwałe zmiany.

Gdybyś chciał sięgnąć po ostateczną i kompletną odpowiedź od A do Z, to polecamy Program Rozwoju Best You, jeśli zapisy na niego są akurat otwarte.

Wydajniejsza nauka

Tutaj pełną odpowiedź znajdziesz w kursie Kody Umysłu.

Gdybyś chciał najpierw poznać jej różne elementy, to eksploruj na blogu materiały z kategorii „Nauka i zdolności umysłowe”.

Przekonania

Tutaj pełną odpowiedź znajdziesz w module Mindset Programu Perfect Life Process.

Gdybyś chciał poznać jej elementy, to w pierwszej kolejności polecamy darmowe szkolenie online: Jak zbudować niezniszczalne poczucie własnej wartości i prawdziwą pewność siebie w każdej sytuacji.

W drugiej kolejności obejrzenie tych trzech prezentacji:

Te prezentacje polecimy Ci także, gdy zapiszesz się na wspomniane szkolenie online, bo temat poczucia własnej wartości dotyczy właśnie przekonań.

Na szkoleniu zobaczysz więc na konkretnym przykładzie, jak pracuje się ze swoimi przekonaniami.

Jakie książki polecacie?

Wszystko zależy od tego, na jakim etapie życia jesteś, co już wiesz i czego szukasz. Nie ma jednej pozycji, która przysłuży się każdemu człowiekowi tak samo mocno w danej chwili.

Każda książka to pewna inwestycja czasowa plus pewne ryzyko, że zawiera także pewne błędne przekonania, które na Ciebie negatywnie wpłyną.

Jesteśmy więc zwolennikami starannego wybierania źródeł, z których się uczysz, a nie czytania jak najwięcej wszystkiego, co popularne.

Życie jest za krótkie, żeby tracić je na wchłanianie informacji, które w żaden sposób Cię nie ubogacą lub zrobią to znacznie gorzej niż inne informacje.

Dlatego, zamiast szukać listy polecanych książek, znacznie lepiej zrobisz, jeśli zadasz sobie pytanie „Jakie informacje / treści dadzą mi teraz najwięcej?”.

Czy szukasz jakichś konkretnych informacji, rozwiązań, porad, czy czegoś inspirującego, czegoś, co będzie instalowało w Twojej głowie nowe standardy, przekonania, cele (to często robią biografie ludzi sukcesu oraz książki motywacyjne czy z rozwoju osobistego) czy może szukasz czegoś do głębszej refleksji, stymulacji intelektualnej, osobistej transformacji.

Szukając odpowiedzi na to pytanie, nie ograniczaj się tylko do książek – jeśli informacje, które dadzą Ci teraz najwięcej, są w formie artykułów, filmików na YouTubie, podcastów, kursów, szkoleń, rozmowy z odpowiednią osobą – dlaczego miałbyś je odłożyć na bok, tylko dlatego, że nie są książką?

Mając to w głowie, gdyby interesowało Cię nasze zdanie na temat niektórych książek, to zrobiliśmy recenzję kilku z nich. Wejdź w kategorię na blogu „Recenzje” i zobacz, czy któreś z nich trafiają w to, czego potrzebujesz.

Gdybyś z kolei spytał Damiana, o to jakie 3 książki uznaje za najważniejsze dla siebie, to byłby to:

 • „Porozumienie bez przemocy” Marshalla Rosenberga. Tytuł jest okropny i kompletnie nie oddaje tego, o czym jest książka i jaki potencjał w niej drzemie. Książka przedstawia potężny sposób komunikowania się, który pozwala prawdziwie dogadać się z drugą osobą, bez znaczenia na to kim jest. Każdy powinien go poznać.
 • „Cel II To nie przypadek” Elijahu Goldratta. Ta książka uczy myśleć i daje do tego konkretne narzędzia (tzw. narzędzia myślowe). Dzięki wykorzystaniu tych narzędzi byliśmy w stanie m.in. dokonać części odkryć, które są zawarte w Perfect Life Process i znacznie sprawniej prowadzić całą firmę.
 • Nowy Testament (Biblia). Jeśli widziałeś wnioskowanie Damiana na temat duchowości i to, dlaczego z czysto logicznego punktu widzenia wyszło mu, że powinien być chrześcijaninem, to ta pozycja nie będzie zaskoczeniem.
Czy Damian jest wierzący?

Tak, jest chrześcijaninem, przy czym wszystkie produkty Rozwojowca są areligijne.

To znaczy, że nie odnoszą się i nie bazują na żadnej religii czy nurcie duchowym, tylko na tym, jak są zbudowane i działają nasze umysły. Są więc skierowane do absolutnie każdego człowieka i dla każdego – czy jest agnostykiem, chrześcijaninem, buddystą, ateistą, muzułmaninem itd. – zadziałają tak samo skutecznie.

Gdybyś jednak był ciekawy, czemu Damian wierzy w to, w co wierzy, to całe swoje wnioskowanie zawarł w serii prezentacji, którą przygotował jako bonus dla uczestników Programu Perfect Life Process.

Przy czym możesz je zobaczyć także tutaj. Te prezentacje to (po kolei):

Moglibyśmy się umówić na rozmowę lub spotkać osobiście? Mam świetną propozycję / kilka pytań / potrzebuję pomocy

Jeśli w pozostałych pytaniach i odpowiedziach na tej stronie nie znalazłeś niczego, co odpowiedziało na Twoją sprawę, to opisz nam ją proszę emailowo.

Działamy jako zespół i gdy wiemy, czego konkretnie dotyczy Twoja sprawa / pytanie / propozycja (bo nam to opisałeś), wiemy, kto z nas ma aktualnie możliwość Ci w tym najlepiej pomóc lub odpowiedzieć.