Odtajnione akta CIA – bez czego Twój umysł się rozpada

Nasze umysły mają tylko 3 potrzeby.

Jednak tak jak Twoje ciało nie może być w pełni sprawne i zdrowe gdy np. nie zaspokajasz jego potrzeby snu czy nie dostarczasz mu odpowiednich substancji odżywczych, tak samo umysł nie jest w pełni sprawny i stabilny, gdy nie zaspokajasz którejś z nich.

Jedną z tych potrzeb zaspokaja się prosto i prawdopodobnie robisz to dobrze.
 
Dwie pozostałe – już proste do zaspokojenia nie są i trzeba się postarać.


PS Dzisiaj kończą się zapisy do Perfect Life Process. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś czy dołączyć, zapraszamy czym prędzej do zerknięcia.

Znalazłeś w tym wartość?

Podziel się i pomóż innym także znaleźć ten materiał:

Zobacz również:
Komentarze (15):
 1. Kriss pisze:

  Kurcze, ta prezentacja totalnie mną zakręciła. Już planowałem PLP najwcześniej za pól roku, a teraz znowu zastanawiam się nad wersją Beta…oj Damian, Damian…

 2. Antek pisze:

  Drogi Damianie, słucham/oglądam PLP i teraz widzę, jak spokojnie mi się tam przerabia materiał. Mimo, że mówisz tam też szybko, to nie ma latających obrazków, nie przeszkadza muzyka i główne treści są czytelnie wypisane.Tutaj poruszasz bardzo ciekawe tematy, ale tak szybko zmieniające się animacje i muzyka – to potężne dla mnie rozpraszacze w odbiorze. Może innym to nie przeszkadza, a tylko ja jestem wolnomyślicielem. Niemniej daję znać.

 3. Agnieszka pisze:

  Przerażająca, ale bardzo dobra prezentacja. Czekam już na swój dostęp do PLP 🙂

 4. Filip pisze:

  Nie wiem jak tu trafiłem, ale szkoda, że po północy, bo nie zdążyłem się zapisać 😐
  Czy kontynuacja wątków z tej prezentacji będzie dostępna tylko w PLP, czy też tutaj na blogu? PLP to taki nowy PBY?
  Pozdrawiam
  Filip

  • Filipie PLP ma inny zakres tematyczny niż Best You, zdecydowanie jednak się dopełniają.
   Na pewno coś z PLP będzie się okazjonalnie pojawiać na blogu, ale to w samym Perfect Life Program będziesz mieć kompletną wiedzę, narzędzia i proces krok po kroku.
   Następna okazja, by wejść w PLP będzie już raczej przy premierze wersji pełnowartościowej programu.

 5. Ania pisze:

  Hmmm… ale czy miłość, kariera itp. to nie przypadkiem środki by właśnie osiągnąć poczucie orientacji, stymulacji i relacji?
  Co do samych prezentacji też wolę te które teraz są w PLP. BY przerobiłam głównie na podstawie ścieżek dźwiękowych choć w zasadzie bardziej jestem wzrokowcem niż słuchowcem 🙂

 6. Alicja pisze:

  Witam Cię Damianie! Odcinek jest wspaniały może dlatego , że jest to dla mnie potwierdzenie tego jak i ja to czuję tylko dotąd nie byłam tego świadoma.
  Jestem już od kilku lat dlatego nie wszystkie tematy mnie interesują ale nadal interesują mnie fakty bo łatwo mi się z tym żyje.
  Pozdrawiam Cię i życzę powodzenia w dalszym rozwoju siebie co też daje i nam rozwój.

 7. Seweryn pisze:

  To jest na prawdę rewelacyjna prezentacja. Dziękuję za tę wiedzę.

 8. Piotr pisze:

  Super wykład szkoda że taki szybki.

 9. Robert pisze:

  Baaaardzo ciekawe i dające do myślenia…. 🙂 Jak ponad rok temu zrezygnowałem z oglądania seriali, to mi się to początkowo wydawało dosyć dużym wyrzeczeniem (choć dającym czas na różne, znacznie cenniejsze rzeczy), ale teraz widzę wyraźnie, że seriale nie należą do żadnej z tych 3 potrzeb, więc spokojnie można się bez nich obejść 🙂

 10. Andrzej pisze:

  Wszystko super, ale proszę nie zrozum mnie źle nie chcę dawać żadnych porad, ale za szybko. Może trochę wolniej….

 11. Gosia pisze:

  Z zainteresowaniem wysłuchałam wczoraj, wróciłam ponownie dzisiaj, więcej do mnie dotarło, bo zrozumiałam,
  dziękuję Damianie.

 12. Anna pisze:

  Matematyka ratuje życie – niesamowite, by przerwać ten człowiek sam wymyślał/stwarzał problemy (matematyczne, ale jednak) by je rozwiązywać i dzięki temu nie zwariować i to przez 10 lat. ????

 13. Małgosia pisze:

  Super wykład 🙂 Wydaje mi się jednak, że nie ma orientacji bez poczucia bezpieczeństwa tak jak nie ma poczucia bezpieczeństwa bez orientacji. Co do reszty mam wewnętrzne przekonanie , że masz racje. Damianie Jestes rewelacyjny !!!

 14. Małgosia pisze:

  Super wykład 🙂 Wydaje mi się jednak, że nie ma orientacji bez poczucia bezpieczeństwa tak jak nie ma poczucia bezpieczeństwa bez orientacji. Co do reszty mam wewnętrzne przekonanie , że masz racje. Damianie stymulujesz nasze mózgi . Jestes świetny!!! Dziekuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *