Otworzyły się zapisy na Konferencję Break Your Limits

Dzisiaj otworzyły się zapisy na projekt, nad którym pracowaliśmy od ponad 9 miesięcy: Konferencję online Break Your Limits.

Zapraszam gorąco.

Ponad 50 ekspertów z 5 obszarów:

 1. Psychologia i rozwój osobisty
 2. Biznes i zarabianie
 3. Zarządzanie pieniędzmi i inwestowanie
 4. Zdrowie i energia
 5. Relacje z innymi

dzieli się swoją wiedzą, jak wznieść każdy z nich na wyższy poziom. Wszystko do zobaczenia za darmo, gdy zapisze się wystarczająco szybko (później dostęp do nagrań z konferencji da się zdobyć już tylko odpłatnie).

Cały projekt zrodził się z prostego spostrzeżenia: to, co nas hamuje najmocniej przed osiąganiem naszych celów, często nie jest z nimi bezpośrednio związane.

W każdej bowiem chwili wpływają na Ciebie efekty kilku obszarów życia – wpływa na Ciebie Twoja psychologia, Twoje zdrowie i poziom energii, wpływają Twoje relacje z innymi, a także Twoja sytuacja finansowa.

Ciężko jest w końcu osiągnąć jakiś cel np. finansowy, jeśli Twoje zdrowie niedomaga, czujesz się ciągle zmęczony, wewnątrz siebie jesteś niepewny, masz niskie poczucie własnej wartości, czujesz się przytłoczony, a Twoje relacje są dla Ciebie częściej źródłem stresu i kolejnych problemów, a nie wsparcia.

W takiej sytuacji bez znaczenia jakim geniuszem inwestowania czy zarabiania będziesz, bez znaczenia jak dobry będziesz mieć pomysł czy okazję przed sobą – to te pozostałe obszary mogą stanowić największy hamulec, aby przekuć to w sukces.

Analogicznie w drugą stronę – nie jest to niemożliwe, ale ciężej jest pracować nad sobą czy dbać w pełni o swoje zdrowie, gdy brakuje pieniędzy.

U każdego z nas te największe hamulce są więc w różnych miejscach. Mam nadzieję, że ta konferencja pomoże każdemu je zlokalizować, zobaczyć jak wiele ma opcji, żeby sobie z nimi poradzić i opracować plan dalszego postępowania.

Znalazłeś w tym wartość?

Podziel się i pomóż innym także znaleźć ten materiał:

Zobacz również:
Komentarze (5):
 1. Konrad pisze:

  Czy konferencja trzyma rygor researchu z pozostałych materiałów i produktów Rozwojowca? Kilka osób na liście otwarcie komunikuje, że ich metody są oparte na własnych doświadczeniach i subiektywnych spostrzeżeniach – czy zatem zrealizowano np. Fact checking dla ich wypowiedzi? (Np. Czy promowane autorskie idee są efektywniejsze od źródłowych metod na jakich bazują)

  Zapis na konferencję wymaga zaznaczenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych przez Rozwojowec. Czy te zgody również udostępniają dane uczestnika prelegentom?

  • Maciej Prósiński pisze:

   Niestety, żeby trzymać rygor researchu naszych materiałów dla całej konferencji i wszystkich prelegentów, musielibyśmy mieć co najmniej instytut badawczy 🙁 To nie jest możliwe także przy tej skali i ilości.

  • Maciej Prósiński pisze:

   A przepraszam, pominąłem drugą część pytania: Nie, nie udostępniamy Waszych danych prelegentom do celów marketingowych. Zgadzacie się na udostępnienie nam danych, czego potrzebujemy, żeby wydarzenie w ogóle mogło fizycznie działać, ale prelegenci ich nie otrzymują.

   Oczywiście, jeśli ktoś, kogo „poznasz” na konferencji oglądając jej/jego wywiad Ci się spodoba, pod wywiadem będzie link gdzie można znaleźć jego i jego działalność 🙂

   • Konrad pisze:

    Dzięki za rzetelne odpowiedzi Macieju!

 2. Piotr pisze:

  Chcę pracować nad sobą, aby w przyszłości lepiej osiągnąć swoje cele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *