Jak zwiększyć pewność siebie w 2 minuty? [naukowo potwierdzony sposób]

W tej prezentacji mam dla Ciebie prawdziwą perełkę rozwoju osobistego – szybki, prosty, darmowy i o potwierdzonej naukowo skuteczności sposób na zwiększenie pewności siebie, śmiałości, asertywności i tolerancji na stresowe sytuacje.

Na dodatek sam prawdopodobnie (w zależności od tego gdzie teraz oglądasz tę prezentację) od razu po tych 9 minutach filmiku będziesz mógł go wypróbować i przekonać się o jego efektach na własnej skórze.

Zapraszam 🙂

 

 

Gdybyś chciał zerknąć, to tutaj jest wspomniany link do prezentacji ze świąteczną ofertą
 

 

Znalazłeś w tym wartość?

Podziel się i pomóż innym także znaleźć ten materiał:

Zobacz również:
Komentarze (73):
 1. Bardzo fajna prezentacja Damian 😉
  Warto przyjąć pozycje siły/mocy np. przed wystąpieniem publiczny, przed spotkaniem handlowym, czy nawet randką, gdy brakuje nam pewności siebie, a jest nam potrzebne. Kiedyś m.in. w uwodzeniu sporo mówiło się o zajmowaniu pozycji alpha w miejscac publicznych. Oczywiście jest to pomocne na kolejne momenty. Jeśli masz bardzo silne, destruktywne przekonania na swój temat (niska samoocena), to przekonanie to nawet nie pozwoli wykonać tego ćwiczenia i praktykować dalej, ponieważ…”jest to bezsensu” albo „to i tak nie zadziała”. Tutaj warto pracować na przekonaniach i pracować z emocjami. A ćwiczenie o którym mówisz może być naprawdę fajnym dodatkiem.
  Dlatego „fajnie” działają seminaria albo spotkania motywacyjne, gdzie dostajesz powera na jakiś czas, później ‚moc’ opada. Tony Robbins prowadzi swoje seminaria, gdzie jest dużo zabawy, dużo ruchu, śmiechu (gdzie wydzielają się endorfiny), ponieważ dobrze działa to na ludzi, co powoduje, że wracają i wierzy, że zachodzą wtedy zmiany w mózgu.
  Uważam, że warto pracować holistycznie: nad zachowaniem (postawa mocy) na przekonaniach i na emocjach. Pozycja mocy zadziała na kolejne chwile, a później i tak przekonanie, które jest silne, wygeneruje emocje (później zachowanie), a ta emocja zabierze nam odpowiednie zasoby do bycia pewnym siebie.
  Tak czy inaczej, dobra robota Damian 😉

 2. Aleksander pisze:

  Ciekawy eksperyment.Nie podałeś jednak kto był w grupie w kontekście płci.I czy tak samo działa to u mężczyzn i kobiet.Kobiety mają 10 razy mniej testosteronu niż mężczyźni i wzrost testosteronu może działać u nich niekorzystnie.
  Czy jest to jakoś rozdzielone?

 3. Ziomek pisze:

  Czy trzymanie zaciśniętych pięści to pozycja siły?

 4. Michał pisze:

  Damian, nawet nie wiesz – jak ja lubię Ciebie słuchać! Kiedyś korzystałem z Twojego czasowego czarodzieja, dzisiaj znów trafiam na rozwojowca, tym razem w poszukiwaniu nieco innych treści. Miło widzieć, że działasz tak szeroko.
  Dla mnie zawsze istotna była „pozycja samca alfa” – wielokrotnie ją wykorzystywałem – szczególnie w kontaktach damsko-męskich. To bardzo skuteczna strategia, która weszła mi w krew i w zasadzie – w ten sposób działam od zawsze.
  Natomiast, zastanawiam się czy – czasem wchodzenie w inną rolę (robię to niekiedy aby poczuć się w danej sytuacji nieco bardziej komfortowo) jest z założenia słuszne? Wszak, wracam do domu i myślę: „Udało się, ale halo – przecież w rzeczywistości, w naturalnych warunkach zachowałbym się inaczej”.

 5. rafał pisze:

  To o czym piszesz to coś co nam towarzyszy na co dzień, bardzo podobne ale trochę z innej perspektywy: https://www.rafalszrajnert.pl/pewnosc-siebie/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *