Droga na skróty do pewności siebie – nie być sobą?
Czy istnieje stosunkowo szybki sposób na długotrwałe wytrenowanie większej pewności siebie?
Przekonajmy się…
Zobacz również:
- Powiązane
- Najnowsze
- Popularne
Czy istnieje stosunkowo szybki sposób na długotrwałe wytrenowanie większej pewności siebie?
Przekonajmy się…
Zapisz się na newsletter i otrzymaj dostęp do prezentacji:
Większa motywacja i energia w 30 sekund!
Podając adres e-mail, zapisujesz się na newsletter Rozwojowca, w ramach którego otrzymasz od razu wspomniany wyżej PDF oraz informacje o produktach, promocjach i nowych materiałach (także tych niepublikowanych na stronie i zarezerwowanych wyłącznie dla czytelników newslettera).
W prezentacji dowiesz się m.in.:
Zapisz się na newsletter i otrzymaj darmowy PDF:
20 szybkich naukowo potwierdzonych technik, które zwiększą Twój potencjał
Podając adres e-mail, zapisujesz się na newsletter Rozwojowca, w ramach którego otrzymasz od razu wspomniany wyżej PDF oraz informacje o produktach, promocjach i nowych materiałach (także tych niepublikowanych na stronie i zarezerwowanych wyłącznie dla czytelników newslettera).
Fenomenalny rozwojowiec.pl! Przepowiadam Ci Nobla!☆☆☆
Całkiem przystojny facet z Ciebie! 🙂
Dobra teraz pytanie takie. A co, jak się nie ma lęku przed publicznymi występami, a mimo to pewność siebie szwankuje..?
Do tego, ostatnio spotkało mnie takie coś, że wystąpiłam publicznie, w telewizji i, cóż, było słabo. Potem poszłam do radio, i kurczę, nie było lepiej. Bać się dalej nie boję, ale towarzyszy mi nieprzyjemna świadomość, że było źle i zwyczajnie mi wstyd jak o tym pomyślę; zawiodłam się sama na sobie 🙁
Cześć!
Gosiu – no i dobrze, próbuj i korzystaj z kolejnych okazji do wystąpień 😉
Żeby nauczyć się dobrze występować publicznie potrzeba kolejnych prób i wyciągania wniosków – i tak w kółko.
Jest to proces i wspaniała przygoda 😉
Pozdrawiam!
„Całkiem przystojny facet z Ciebie! :)” Dziękuję 🙂
Jest taka zasada, że jako ludzie jesteśmy fatalni w ocenianiu samych siebie. Tak fatalni, że w jednym z badań ludzie widzący badanych po raz pierwszy w życiu i przez kilkanaście sekund, szacowali ich IQ kilkakrotnie lepiej niż sami badani.
Spróbuj więc zebrać opinie. Posłużyć się nagraniem by spytać bliskich i znajomych, co w danym wystąpieniu mogła byś by poprawić i co w ogóle o nim sądzą. Bardzo możliwe, że pozwoli Ci to zbudować większy dystans w ocenie własnych wystąpień medialnych.
Super artykuł, bardzo mi się podoba. Od ciekawej strony ugryzłeś temat.
Niemniej tytuł mnie zastanowił- czy na pewno trzeba nie być sobą? Czy to na pewno nie ja? Może to we mnie drzemie i czeka tylko na „coming out”? 😉
Ale idea zabawy w np. super bohatera brzmi ciekawie do wykorzystania ;p
Pozdrawiam!
Na tym polegał paradoks, który spostrzegłem – nie będąc sobą w ramach ćwiczeń i zabawy, łatwiej odkryć pewne części siebie, które normalnie nie są tak łatwe do zobaczenia czy wydobycia na wierzch 🙂
Super wykład , dziękuje, zdobyłem pewność siebie.
Marek Sokolowski.
Poznań
Potwierdzone. Również nieśmiały i introwertyk. Teraz mogę rozmawiać z każdym 🙂
Mnie bardzo pomogła praca z ludźmi jako instruktor fitness i świadomość że nie muszę obawiać się czyjejś oceny bo to co o sobie myślę jest najważniejsze, a wszystkim i tak nie dogodzę. Zainspirowałeś mnie jednak do dalszej pracy nad podejmowaniem głosu, bo wciąż tego się uczę;) dzięki
Dla mnie jest to jedna z najważniejszych jeśli nawet nie najważniejsza prezentacja na całym Rozwojowcu!!!
Jestem introwertykiem i do tego trochę nieśmiałym a bardzo chciałbym umieć mówić przed ludźmi i nie bać się tego 😀 Mam nadzieję że wiedza z tej prezentacji bardzo mi w tym pomoże.
Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję panie Maćku za tę prezentację 🙂
Cieszę się, że ta prezentacja wniosła w Twoje życie aż taką wartość 🙂
Jak zwykle zachęcam do udostępniania w różnych mediach, bo w sumie nigdy nie wiadomo kiedy materiał trafi właśnie do osoby, której będzie najbardziej potrzebny 🙂
Bardzo dobra prezentacja. Jestem ciekaw co to za utwór leci na sam koniec, bardzo mi się podoba.
Hej,
jestem z rozwojowcem już od lat, ale chyba pierwszy raz komentuję. Muszę wspomnieć o ścieżce dźwiękowej w tym odcinku. Pojawia się ona kilkukrotnie np. w 1:45.
Bardzo dobrze współgra z filmem. Właśnie cała ścieżka odcinka jest taka delikatna i subtelna, dobrze wpływa na odbiór treści. Wiem, że temat był poruszany już w przeszłości i słyszę różnicę.
Background tego odcinka skłonił mnie do napisania komentarza i docenienia 🙂 Tak trzymać, warto było poeksperymentować. Niby szczegół, a robi różnicę. Prezentacja też bardzo ciekawa. Maciek widzę szlifujesz swój warsztat. W internecie można znaleźć wiele kiczu dlatego starannie przygotowane filmy wyróżniają się. Dobrze po prostu widzieć porządnie przygotowany materiał.
Dziękuję i pozdrawiam całą drużynę rozwojowca 🙂
Świetny sposób zacznę trenować wg.tych wskazówek
Maćku, dobra prezentacja. Zwróć proszę uwagę na „przełączać”, raz wymawiasz dobrze, raz z błędem 😉
Ciekawe zagadnienie. W pracy mam pewne spotkania, których bardzo nie lubię właśnie przez to, że wymagają ode mnie przemówień. Przy przygotowaniach do najbliższego wypróbuję poznaną opowiedzianą metodę:)
A druga sprawa już wiem dlaczego zawsze na szkoleniach w których jestem uczestnikiem czuję taką radość gdy odważę się zadać pytanie. Choć wtedy wszyscy na mnie patrzą, a ja jestem w stanie coś powiedzieć tylko dlatego, że wcześniej je zapisałam. Myślę sobie, że może się wygłupię zadając takie pytanie albo że już było powiedziane coś na ten temat, a tylko ja nie zrozumiałam. Trochę mnie dziwiło dlaczego tak jest, że było mi jakby lepiej dla siebie, pa licho z odpowiedzią merytoryczną;) a teraz wiem o co w tym chodziło! I teraz mam jeszcze dodatkową motywację by zawsze pytać bo nawet jeśli one okażą się głupie będę wiedziała, że to nie tylko kwestia odpowiedzi, ale jeszcze a może i przede wszystkim pewności siebie:)
Dziękuję 🙂
Przekażę córce, która niedługo zacznie cykl wystąpień. Jest niepewna siebie i dość mocno się niepokoi. Niby lubi wystąpienia i cieszy się, ale ta niepewność ją blokuje.
Mam nadzieję, że ta metoda da oczekiwane rezultaty.