Wyniki konkursu

Szybka sprawa: wyniki konkursu! 🙂

Gdybyś chciał, to wszelkie komentarze możesz sprawdzić na stronie z konkursem.
Zwycięzcy kuponów 100%
AutorPoczątek komentarza
Bożena„Tak trudno chwalić się swoimi uczynkami…”
Krzysiek„…a ja opiekowałem się Rodzicami…”

Komentarz Krzysztofa nie był typowym zgłoszeniem do konkursu, ale główna jurorka (moja luba 😉 ) zdecydowała, że jemu ta wejściówka może się przydać najbardziej.

Zwycięzcy kuponów 50%

AutorPoczątek komentarza
Wojtek„Pierwszy raz od kilku dni…”
Wojtek„Ciekawe obiecuje ucałować dziewczynę…”
Małgorzata„Dobry uczynek na co dzień….”
Anulka„Hmm… jak czytam te komentarze…”
Łukasz„Hej 🙂 Damian super akcja …”
Tomasz„Ja niestety, choćbym i bardzo…”
Marta„Nie zaplanowałam dobrych uczynków…”
Janina„Witam, jestem bardzo otwartą…”
Dominika„W ramach leniwej niedzieli…”
Michał„A ja poleciłem wszystkim…”
Damian„Wczoraj CAŁY dzień…”
Aneta„1 Miałam dzisiaj maturę…”
Justyna„Witaj Damianie, na wstępie chciałam…”
Adam„Damianie… Nie sądziłem, że wypisywanie…”
Jarek„moja historia dnia dobroci…”
Marek„Prezentacja pojawiła się o 7 rano…”
Jarosław„1. Wyprowadziłem psa starszej …”
Ania„Na szkoleniu i tak NIESTETY…”
Znalazłeś w tym wartość?

Podziel się i pomóż innym także znaleźć ten materiał:

Zobacz również:
Komentarze (9):
 1. Adam pisze:

  Witam!
  Jak zwykle, bardzo prędko dodałeś prezentacje – super 🙂
  Co do zwycięzców – gratuluje wszystkim, i tym ze 100% zniżką oraz tym z 50%-ową, mam nadzieję, że było to dla was przyjemne doznanie, tak jak dla mnie 🙂 Chciałem poruszyć kwestię darmowej wejściówki dla Krzyśka. Moim zdaniem, nie powinien jej otrzymać. Konkurs to konkurs, zasada to zasada. Tak tak samo ja mógłbym otrzymać prawo jazdy za darmo, bez egzaminu – bo mnie się przyda najbardziej. Niestety są pewne procedury, które trzeba przejść, aby otrzymać tez dokument. Zasady konkursy też były jasne: „pochwal się swoimi uczynkami”, a nie wyżal się w komentarzu. Być może Krzysiek ma ciężką sytuację, nie śmie nawet podważać tego,że kłamie… Sęk w tym, że napisanie komentarza zajęło mu 10minut, wyżalił się, „nie wziął” udziału w konkursie i… wygrał. Nie żałuje mu tego oczywiście, sam być może oddałbym mu zwycięską wejściówkę, gdyby zwrócił się do mnie o pomoc. Jednak chyba rozumiesz Damian, o co mi chodzi. Czuje taki niedosyt. Wpłaciłem pieniądze dla Rafała i 2 inne konta, specjalnie pojechałem oddać krew (80km w jednym kierunku) po to, by zdążyć, bo u mnie najbliżej mógłbym oddać 16 czerwca… Trochę się zawiodłem ( nie tym, że ja nie wygrałem – nie oto mi chodzi). Chodzi o to, że ktoś zaangażował się mocno w „zasady konkursu”, a ktoś w ogóle w nich się nie zawarł, a wygrał. Z tego powodu czuje taki niesmak… No nic. Pozdrawiam i do zobaczenia!

  • Damian Redmer pisze:

   Adamie jak najbardziej Cię rozumiem. Wierz mi, że sam długo się zastanawiałem czy Krzysztof powinien wygrać czy nie.
   Ale ostatecznie wiesz dlaczego wygrał? Właśnie przez zasady jakie ustaliłem. A ustalając zasady powiedziałem, że wybiorę zgłoszenia spośród komentarzy, a później żeby się nie sugerować przekażę je dziewczynie, żeby to ona wybrała 2 zwycięzców. I wybrała Bożenę i Krzyśka.
   Moglibyśmy dyskutować czy słusznie, ale na pewno sam rozumiesz, że gdybym zaingerował i powiedział np. „Nie kochanie, wybierz kogoś innego” to wprost złamałbym dane słowo i zasady konkursu, bo było ustalone, że to nie ja wybieram zwycięzców.
   Właśnie przez procedury i zasady, o których piszesz wygrał Krzysztof.
   P.S. Zrobiłeś kawał dobrej roboty 🙂

   • Adam pisze:

    No widzisz Damianie, ale jasno mówiłeś, że: TY wybierasz komentarze i potem z tych już wybranych przez Ciebie, Twoja dziewczyna wybierze zwycięzców – czyli w tych komentarzach wybranych przez Ciebie,znalazł się komentarz Krzyśka, który nic a nic nie wnosi się do zasad konkursu… – ale dobrze, nie będziemy tutaj sobie udowadniać, kto miał rację. Tak czy inaczej, ja mogłem nie oglądając prezentacji, napisać komentarz, jakie to ja nieszczęśliwe dzieciństwo miałem i wygrałbym razem z Krzyśkiem,a taka Pani Bożena (zwyciężczyni), która dla mnie po przeczytaniu jej wypowiedzi jest wzorem do naśladowania, wspaniała kobieta – wygrałaby tylko zniżkę. Czuje się lekko „oszukany” i to już pozostanie. Zbaczając z tematu, ja osobiście dziękuję za wszystko, również za zniżkowy kupon i możliwość Ciebie oglądania Damianie na Wyprawie Zdobywcy 🙂 Moją nagroda jest samo w sobie to, że mogłem pomóc innym – tak, jak już czytałeś, jestem bardzo entuzjastycznie nastawiony,aby pomagać, bo super się tym czuje 🙂 Dzięki za P.S.- a 😉 i do zobaczenia!

 2. Wojtek pisze:

  Brawo, Adam! Potwierdzam! „Święte słowa”!

 3. Mateusz pisze:

  witam
  Adam, zrobiłeś dużo dobrego i szacunek dla Ciebie bo nie każdy by się tak poświęcił.
  Moim zdaniem powinieneś się cieszyć i być z siebie dumny, bo czeka cię o wiele większa nagroda niż ta wejściówka.
  Damian robi też dużo dobrego i pewnie też otrzymuje dużo odpowiedzi bądź wniosków nie po jego myśli, ale dalej co czwartek jest nowa prezentacja która zmienia ludzi…
  Nie obwiniaj Damiana i Jego dziewczyny bo to było trudne zadanie nawet ze względu na to że (jak sądzę) są dobrymi ludźmi i gdyby mogli to by wszystkim dali wejściówki za darmo.
  Ofiaruj całe dobro które zrobiłeś Bogu a na pewno gdy będzie okazja Ty otrzymasz swoją nagrodę o wiele większą niż ta wejściówka.
  pozdrawiam serdecznie 🙂

 4. Anulka pisze:

  Bardzo się cieszę Damian, ale jeszcze nie wiem, czy będę mogła pojechać, ze względu na koszty (podróż i nocleg w Wawie) i obowiązki (semestr studencki się kończy)… Spróbuję coś wykombinować, ale w razie czego i tak cieszę się, że będę mogła Cię (za darmo) posłuchać:) No i cieszę się, że ta odrobinka dobra została zauważona, na pewno dało mi to motywację do dalszego jego czynienia:))) Pozdrawiam

 5. Adam pisze:

  A tutaj pisze do Krzysztofa: Skoro wygrałeś darmową wejściówkę, to głupio, abyś z tego nie skorzystał 🙂 Mam nadzieję, że zwróci Ci się to wielokrotnie – we wszelkiej formie. Chciałbym, abyś napisał tutaj w odpowiedzi na mój komentarz, skąd jesteś, bo ja mam kawałek drogi (ponad 250km) i może akurat lekko zbaczając z drogi, mógłbym Cię zabrać ze sobą i w niedziele odwieść. Oprócz wejściówki będziesz miał również darmowy transport 🙂 Pamiętaj, że dla mnie też to przyjemność i śmiało korzystaj z mojej uprzejmości. Dla wszystkiego zostawiam e-maila: soundawe@wp.pl Pozdrawiam serdecznie 🙂

 6. Wojtek pisze:

  🙂 tego to się nie spodziewałem 🙂 to pierwszy konkurs który wygrałem „częściowo” 🙂 Niestety mam zawody strażackie w niedzielę i jeśli nie znajdę zmiennika to nie dam rady przyjechać 🙁

 7. Marta pisze:

  Do zobaczenia! W dodatku na mojej byłej uczelni 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *