Jak przełączyć się na trwałą motywację?

Współczesne badania i analizy w końcu – po latach rozmaitych i często sprzecznych teorii – odkryły w jaki sposób możemy świadomie przełączyć się na stan wysokiej i trwałej motywacji do DOWOLNEJ rzeczy.

W związku z tym odkryciem przygotowałem dla Ciebie pewien prezent na Święta.

Mam nadzieję, że Ci się spodoba 🙂

Zapraszam:

Zobacz szczegóły Switcha tutaj >>

 

Znalazłeś w tym wartość?

Podziel się i pomóż innym także znaleźć ten materiał:

Zobacz również:
Komentarze (46):
 1. Michal pisze:

  Jeśli jestem w starym BY, to czy jest sens kupowania switcha? Ile te dwa produkty mają ze sobą wspólnego? Ogólnie podoba mi się to wszystko, cena jest niesamowita jak za taki produkt, ale ostatnio trochę gubię się w tym wszystkim. Stare BY, nowe BY, a teraz switch.

  • Damian Redmer pisze:

   W pełni rozumiem 🙂
   Do trwania w swoich postanowieniach i osiągania celów można podejść z 2 stron: albo zwiększając swoją chęć do określonego działania (zwiększanie motywacji), albo ucząc się działać niezależnie od chęci w danym momencie (samodyscyplina).
   Idealnie byłoby rozdzielić w pełni temat motywacji od samodyscypliny, ale psychologicznie one się trochę zazębiają. A jako, że oba dają Ci podobne rzeczy (tylko w trochę inny sposób), to i oferty brzmią podobnie.
   Switch pokrywa się ze starym BY (z elementami z działu „Mistrz Samodyscypliny) w ok. 25%, więc jak najbardziej jest sens inwestować w Switcha. O większości rzeczy z niego nie mówiłem nigdzie nigdy wcześniej.
   Jednak żeby było sprawiedliwie przez te 25% pokrywania się informacji, osoby, które w starym Best You wykupiły materiały, które się pokrywają, otrzymały ode mnie emaila z linkiem, z którego mogą kupić Switcha jeszcze taniej.
   Jeśli masz wykupionego „Mistrza Samodyscypliny” wewnątrz Best You przynajmniej w ok. 1/5 i nie dostałeś żadnego emaila ode mnie, napisz proszę do nas na kontakt@best-you.pl.
   Ktoś z zespołu Ci go podeśle.

   • Michal pisze:

    Dziękuje za odpowiedź. Chyba się skusze :). A i przy okazji dziękuje za twoje produkty, z kodów umysłu, easy work system, BY korzystam codziennie i jestem bardzo zadowolony z postępów 🙂

 2. Robert pisze:

  Nie przestajesz mnie zaskakiwać 🙂
  Jestem już w BestYou ale rozważam zakup tego programu dla bliskiej osoby. Czy da się to technicznie zorganizować tak, że to nie kupujący jest uczestnikiem programu?

  • Damian Redmer pisze:

   Tak, oczywiście, że możemy tak zrobić.
   Tylko w tej sprawie napisz proszę do nas na kontakt@best-you.pl albo kontakt@trwalamotywacja.pl, żebyśmy wiedzieli więcej o tym jak chcesz podarować ten kurs bliskiej osobie (kiedy ma go otrzymać, czy jako niespodziankę, czy ona będzie wiedziała, że jej go zamawiasz).

 3. Kuba pisze:

  A kiedy zostanie ogłoszony kolejny kurs, który będzie jeszcze lepszy od tego? Nie jestem hejterem, ale spójrzmy na to trzeźwo – najpierw był Brain Master University, kurs, który miał zmieniać życie, pomagać wychodzić z uzależnień, powodować trwałą motywację. Niestety nie wyszło. Później Best You – i znowu mówienie że to przełom, nowe odkrycie, tym razem już na 200%. Potem „ulepszone” (?) Best You. Więc po co ten kurs, skoro są inne?

  • Robert pisze:

   Nie to żebym się czepiał ale niektórzy twierdzą, że pierwszy model VW Golf to było to i potem już nie było lepszego auta 🙂
   To nie ironia ani sarkazm. Tak mi się tylko skojarzyło.

  • Michał pisze:

   Hmm w sumie racja ale Damian podobnie Jak ty i ja cały się uczy. I kolejne jego programy są coraz lepsze – może pewne kwestie do końca nie są dobrze przemyślane ale to nie zmienia że Damian i jego produkty są na chwilę obecną jedne z najlepszych nie tylko w Polsce ale i na świece – poważnie szukałem wszędzie i bardziej kompleksowego programu nie znalazłem niż np Best – You a teraz kolejny hmmm ja nowy program wytresuje tym bardziej że od kiedy jestem z Damianem ( gdzieś od 5 last ) zrobiłem ogromne postępy w życiu zawodowym i osobistym.

   • Damian Redmer pisze:

    @Michał Dzięki 🙂 i strasznie się cieszę, że zrobiłeś ogromne postępy!

  • Krzysztof pisze:

   Mam wrażenie, że kursy i inne produkty związane z samorozwojem pomagają głównie wtedy, gdy samemu się je sprzedaje. W większości z nich powtarzają się te same rzeczy.
   Nie zabraniam ludziom zarabiać na sprzedaży, byleby klienci nie ucierpieli.

   • Michał pisze:

    W zasadzie masz racje bardzo dużo jest osób które biją pianę i mało z tego wychodzi – do tego trzeba dodać słabą merytorykę i efekty gotowy. U Damiana bardzo podoba mi się jego rzetelne podejście do materiałów, kursów które sprzedaje, sam osobiście ukończyłem wszystkie jego kursy i postępy jakie osiągnąłem są ogromne. A nowy kurs SWITCH – HMM 67 zł na rok to naprawdę bardzo tanio – jak by było 2000 zł to bym się zastanowił bardzo poważnie ale ta cena dla mnie rewelacja.

  • Damian Redmer pisze:

   Kolejny, lepszy pojawiłby się gdyby pojawiły się jakieś nowe dowody, odkrycia, które sprawiają, że nie da się zrobić prostej aktualizacji do obecnego kursu (np. dodatkowej prezentacji czy ich serii), tylko cała forma kursu powinna być kompletnie zmieniona.
   Wtedy mamy do wyboru albo:
   a) Upierać się, że obecny kurs jest najlepszy na świecie mimo świadomości, że tak nie jest lub nie twierdzić tego, ale po prostu go „wciskać” jako ok rozwiązanie.
   b) Stworzyć nowy kurs, który faktycznie będzie tym, co wg całej obecnej na daną chwilę wiedzy, da Ci najlepsze efekty.
   Większość rynku wybiera a). Dlatego mają ciągle te same „fantastycznie działające” szkolenia, kursy… nawet kiedy nauka już daaawno obaliła skuteczność wielu prezentowanych tam metod.
   Przykładowo: nie wszystkie, ale sporo elementów NLP okazało się kompletnie nieskutecznych gdy sprawdzono eksperymentalnie czy działają.
   Jednak prawdą jest, że posiadania ciągle tego samego produktu, kursu wygląda profesjonalnie, stabilnie.
   To co my robimy czasami faktycznie wygląda trochę chaotycznie, ale masz zagwarantowane jedno: zawsze otrzymujesz od nas najlepsze, co możesz w danej chwili otrzymać (prawdopodobnie na skalę światową) z danego tematu.
   Nigdy nie stworzyłem produktu, co do którego wiedziałem, że jakiś inny kurs / produkt / może dać Ci w tym obszarze lepsze efekty.
   I nie czekam aż tak się stanie 😉
   Jeśli w świetle tego, czego się dowiedziałem, wiem, że trzeba kompletnie przeprojektować dany produkt dla jego jeszcze większej efektywności, to tak zrobię.
   W przypadku Switcha – on dotyczy stricte motywacji, więc nie pokrywa się w większości z niczym, co było tworzone do tej pory. BMU i Best You traktowały głównie o samodyscyplinie, czyli działaniu bez znaczenia na wielkość Twoich chęci.
   Switch dotyczy budowania trwałej chęci w jakimś kierunku. Więc to inny obszar wiedzy.
   Ale jak napisałem pod pierwszym komentarzem – oferty mogą brzmieć podobnie, bo i to i to daje Ci ostatecznie podobny rezultat, tylko w różny sposób.

  • Sebastian pisze:

   Niestety muszę się nie zgodzić co do tego że BMU nie wyszło. Z tego kursu nauczyłem się masy rzeczy które stosuję praktycznie codziennie i choć wielu technik nie udało mi się wprowadzić na stałe
   (poranne/wieczorne rytuały czy karty celów) to wiedza chociażby o tym jak dzałają nawyki pomogła mi się wygrzebać z dużej ilości złych nawyków które wyrobiłem sobie przez 18 lat mojego życia ( było te go sporo). Wiadomo nie wyszło z systemem „opiekun-student” ale to kropla w morzu która w żaden sposób nie zmienia wartości informacji które zostały tam przez Damiana przekazane. Z drugiej strony wykorzystywanie technik szybkiego uczenia się i innych trików które poznaliśmy naprawdę zmieniło moje podejście do nauki i dzisiaj nie wyobrażam sobie życia bez wykorzystywania ich.

 4. Adrian pisze:

  @Krzysztof
  Nie zgodziłbym się. Osobiście przerobiłem całego mistrza dyscypliny i ilość wiedzy, którą z stamtąd zaczerpałem była w większości nowa. Codziennie stosuje techniki opisane w kursie i czuję różnicę. Myślę, że masz rację co do innych, niektórych trenerów rozwoju osobistego, ale w przypadku Damiana taka opinia jest moim zdaniem trochę krzywdząca.

  • Agnieszka pisze:

   Też tak myślę, ze wszystkich materiałów, na jakie natknęłam się w sieci, Damian jest najlepszy 🙂 Zdarza się, że ktoś od samorozwoju chwali się, jaką to innowacyjną wiedzą się dzieli, jakie psujące rynek tajemnice, a potem okazuje się, że znam te tajne techniki z podstawówki 😉 U Damiana tego nie ma, dodatkowo w prezentacjach nie ma lania wody. Zdarzy się, że słyszałam o czymś wcześniej, ale znalazłam tutaj mnóstwo nowej wiedzy + jest ona udokumentowana.
   No właśnie, te badania naukowe – inni mówią: „Rób to, nie rób tego. O tym zapomnij, to nie działa, U MNIE nie zadziałało”. Dużo cenniejsza jest wiedza oparta na badaniach przeprowadzonych na setkach, tysiącach osób niż na osobistym doświadczeniu jednego coacha.

   • Michał pisze:

    Dokładnie cenie Damiana i jego zespół za obalanie mitów rozwoju jakich jest naprawdę dużo w internecie, innych kursach czy nawet książkach. Dla mnie on jest ekspertem i biorę rzeczy od niego w ciemno bez weryfikacji informacje zawartych w jego materiałach.

   • Damian Redmer pisze:

    (@Michał @Agnieszka Wasze komentarze nie były skierowany do mnie, więc nie mam co odpisywać, ale przesyłam wielki uśmiech wdzięczności za nie 😀 Dziękuję – strasznie mi miło)

 5. Bird pisze:

  A dlaczego tutaj są „Koszty technicznego utrzymania konta” a w kreatorze nawyków na przykład ich nie ma?

  • Damian Redmer pisze:

   Może nie wygląda, ale technicznie platforma pod Switcha jest dużo bardziej skomplikowana – pozwala Ci m.in. na tworzenie ogromnej liczby notatek i jest responsywna (odpowiednio się dostosowuje do każdego urządzenia).
   Strona z Kreatorem Nawyków tego nie miała. Nie mogłeś na niej niczego trzymać „od siebie”.
   To sprawia, że – jeśli strona Switcha ma ciągle spełniać te funkcje – ktoś techniczny musi nad nią czuwać, aktualizować ją, dostosowywać do nowych technologii (żeby się ciągle dobrze wszędzie wyświetlała), dbać o bezpieczeństwo danych, które się na niej wpisuje itp.
   Niestety wymogi techniczne są przy niej zupełnie inne.

   • Rafał pisze:

    A co się stanie jak się nie przedłuży aktywacji. Twoje koto jest usuwane i trzeba znowu kupić? Czy podlega jakiemuś „uśpieniu” czy może podlega czasowemu „uśpieniu” a potem jest kasowane?

 6. Damian pisze:

  Zanim kiedykolwiek kupisz kolejny produkt na temat motywacji, przeczytaj to: http://zenjaskiniowca.pl/motywacja-bez-motywacji/ Dzielę się tą informacją bo sam przetestowałem i szczerze rekomenduje. Nie mam żadnych korzyści jeśli zdecydujesz się na produkt konkurencji.

  • Robert pisze:

   Gratuluję błyskotliwej i zwartej odpowiedzi 🙂
   Zrzędy i hejterzy mogą sobie kupić jedno nagranie mp3 (1h42′) za 87 zł zamiast obszernego kursu opartego o solidne badania naukowe za 67 zł z 300-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.
   Jesteś już dużym chłopcem i wiesz, że nawet gdybyś rozdawał efekty ciężkiej pracy za darmo to i tak znajdą się niezadowoleni bo przecież mógłbyś jeszcze dopłacać a nie dopłacasz … .

 7. Robert pisze:

  A czy Switch ma się jakoś do NBY…? Bo pierwsze wrażenie sprawia właśnie takie, że tak… Jeśli jestem już uczestnikiem NBY, to czy jest sens kupować Switch?

  • Damian Redmer pisze:

   Nie kupuj proszę. Do wszystkich uczestników Programu Rozwoju wysyłałem wczoraj emaila (może trafił Ci do spamu?) i pisałem na naszej tajnej grupie FB, że Switcha mają w ramach bonusu.

 8. Artur pisze:

  Damianie robisz świetną robotę , a ten temat jest niezwykle ważny , książka:”Drive.Kompletnie nowe spojrzenie na motywację.”zmieniła mój sposób myślenia, ale bardzo jestem ciekaw , co Ty masz do przekazania w tej kwestii
  Wszystkiego co najlepsze dla Ciebie i całej Twojej drużyny

  • Damian Redmer pisze:

   Dzięki Arturze! 🙂
   Przekażę Twoje pozdrowienia całemu zespołowi – będzie im miło 🙂
   PS Też bardzo chwalę sobie „Drive”. Nie wydał mi się szczególnie praktyczny do motywowania samego siebie, ale faktycznie zmienia sposób myślenia o motywacji.

 9. Mati pisze:

  Mam pytanie nie na temat. Często się słyszy o metodzie z gumką recepturką np. jak ludzie chcą przestać przeklinać to nakładają sobie gumkę recepturkę na nadgarstek i za każdym razem kiedy przeklną to sami siebie strzelają z gumki. Czy jest to skuteczna metoda do zmiany zachowań? I czy są na to jakieś badania?
  P.S
  Swicha już kupiłem, więc pozwoliłem zadać sobie takie pytanie.

 10. daniel pisze:

  Witam
  Chciałbym zrobić dla 2 bliskich osób prezent pod choinkę,czy dokonując zakupu mogę podać mój adres email czy muszę podac email osoby obdarowanej?
  Pozdrawiam

 11. Ewelina pisze:

  Witam,
  Mam pytanie, w mailu, który dostałam była informacja, że kurs będzie też można wykupić wewnątrz BY, jednak inne osoby, które o to pytałam nie dostały takiej informacji. Kurs mnie zainteresował, ale jeśli można go wykupić wewnątrz BY za podobnie promocyjną cenę to wolałabym taką opcję. Czy kurs będzie dostępny także na BY? Z góry dziękuję za odpowiedź.

  • Damian Redmer pisze:

   Maila z tą informacją wysyłałem do wszystkich uczestników Best You. Nie wiem czemu nie doszedł (może spam?). Chociaż ostatnio to jakaś plaga…
   Odpowiadając na pytanie – tak, Switch będzie dostępny na BY za punkty wiedzy. I również w cenie promocyjnej przez pewien czas jak się tam ukaże. Tylko to już w styczniu 2017.

   • Ewelina pisze:

    Super! Dziękuję za potwierdzenie i wesołych świąt 🙂

 12. Arek pisze:

  Witam
  Czy narzędzia na platformie są darmowe, czy też trzeba będzie je dokupować, jak punkty i ważność konta na BY?
  Po jakim czasie korzystania z platformy można wejść na trwałą motywację?
  Pozdrawiam
  Arek

 13. Arek pisze:

  Źle się wyraziłem. Jaki czas przewidujecie dla przeciętnej osoby korzystającej ze Switch-a, po którym wejdzie ona w trwałą motywację?
  Prawdę powiedziawszy mam wrażenie jakbym czytał o wynalezieniu psychologicznego perpetum mobile. Czytając wypowiedzi osób praktykujących rytuały i wypracowujących pozytywne nawyki pod prezentacjami BY, widzę jak są one ulotne i łatwe do złamania. Sam widzę po sobie, że wszelkie nawyki wypracowywane, ale kontrolowane, mogą się nagle załamać wskutek zmiany otoczenia, np. wyjazdu poza dom, gdzie ich nie da się praktykować lub nie ma na to czasu. W związku z tym rodzi się kolejne pytanie:
  – Jak trwała będzie taka motywacja? Czy również będzie tak ulotna jak wypracowywane nawyki?
  Kolejne zagadnienie: – jak szybko od momentu rozpoczęcia korzystania z platformy będzie można poczuć zwiększenie motywacji w danym kierunku? Czyli kiedy Switch zacznie przynosić odczuwalną korzyść?
  Pozdrawiam i życzę udanego motywowania!
  Arek

  • Damian Redmer pisze:

   – Wszystko na platformie jest w cenie. W ciągu roku nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Po roku jeśli chcesz mieć dalej dostęp do platformy płaci się jedynie techniczny koszt utrzymania konta (8,95 zł za każdy kolejny rok), bo platforma wymaga, aby ktoś techniczny ciągle nad nią czuwał, dbał o bezpieczeństwo wpisywanych danych i ją uaktualniał.
   – Jak szybko można poczuć zwiększenie motywacji – od razu po zastosowaniu technik ze Switcha. Ten efekt jest natychmiastowy. Jest oczywiście „ale” – nie jest automatyczny i nie gwarantuje tego, że złamiesz za pomocą większej motywacji każdą pokusę.
   Innymi słowy – to, że masz większą motywację do danej czynności i możesz w każdej chwili w ten sam sposób ją zwiększać przez dziesięciolecia do pewnego poziomu, nie gwarantuje, że nie będziesz miał w danej chwili większej motywacji do czegoś innego. Stąd samym wzmaganiem motywacji nie wyjdzie się z np. uzależnień. Motywacja to ważna, ale tylko część systemu, który wpływa na nasze zachowanie.
   Trudno wytłumaczyć mi to bardziej w komentarzu. Wewnątrz Switcha myślę, że odpowiedziałem w pełni na Twoje pytania, tylko tam zajęło to jakieś 40 minut 😉

 14. Świetny filmik!

  • Damian Redmer pisze:

   Dzięki 🙂 Cieszę się, że Ci się podoba.

 15. daniel pisze:

  Witam
  Chciałbym zrobić dla 2 bliskich osób prezent pod choinkę,czy dokonując zakupu mogę podać mój adres email czy muszę podac email osoby obdarowanej?
  Pozdrawiam???????????

  • Robert pisze:

   Daniel, ja również o to pytałem i odpowiedź jest w jednej z pierwszych odpowiedzi Damiana w tych komentarzach u góry.

 16. daniel pisze:

  Dzięki Robert 🙂

 17. Justyna pisze:

  Hej. Chce przystapic do NBY czy i kiedy bedzie taka mozliwosc?

  • Damian Redmer pisze:

   Będzie – NBY otwieramy 2 razy do roku. Najbliższa edycja będzie startowała w marcu 2017. Na tydzień przed jej startem będę powiadamiał o tym na blogu, ale każdy uczestnik Switcha, może się zapisać na NBY w każdym momencie. Nawet teraz. To jedna z niespodzianek – mówię o niej w jednej z prezentacji wewnątrz Switcha.

 18. Mateusz pisze:

  Pod jednym z komentarzy napisałeś o obaleniu elementów NLP. Może przybliżysz sytuację tutaj lub w jakiejś przyszłej prezentacji ?
  Pozdrawiam

  • Damian Redmer pisze:

   To grubszy temat, więc nie chciałbym rzucać niedopowiedzeń w komentarzu. W nowym roku postaram się o stworzenie większej prezentacji na ten temat.

 19. Julia pisze:

  Kupiłam już Switcha i jestem zadowolona, część informacji już się pojawiała w inncyh twoich kursach, o części już czytałam w innych publikacjach, ale BARDZO spodobały mi się informacje na temat autnomi, sporo zmieniły w moim podejściu do pracy. Jestem uczennicą liceum więc moja autonomia jest mi często odbierana, wyraźnie dostrzegam, że ten fakt boli mnie bardziej niż innych uczniów, jestem wyjątkowo wrażliwa na tym punkcie przez co często chociaż chciałam pracować, to z góry narzucone zasady blokowały mnie.
  Mógłbyś rozwinąc temat dostępu do rozwojowca premium, bedzie on przez tydzień, miesiąc, cały okres trwania konta na switchu? Mam nadzeię, że nie trzeba będzie nic dopłacać skoro miał być to bonus do Switcha. Na czym będzie polegał rozwojowiec premium? Czego mogę się spodziewać?
  Pozatym mam pytanie odnośnie programu BY. Kiedy mogę się spodziewać kolejnej edycji (po tej w marcu) w związku z tym, że jestem w maturalnej klasie nie mam na razie pieniędzy na taki wydatek. Bardzo mi zależy mi na uczestnictwie, stąd moje pytanie.

 20. Bardzo ciekawy filmik.Trwała motywacja to Eldorado chyba dla każdego z nas 😉 Muszę sama o tym pomyśleć! Rozejrzę się jeszcze u Ciebie 😉

 21. Piotrek pisze:

  Czy słowo: „nadzieja” którego często używasz ma jakąś wartość
  dopingującą?
  PS
  Ja osobiście pozbyłem się tego słowa z mojego życia od co najmniej
  8 lat i uważam że to uczyniło dużo dobrego w moim życiu.
  pozdrawiam
  Piotrek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *