Coś lepszego niż prezentacja…

Prosty układ: zamiast dzisiejszej jednej prezentacji, dostaniesz w najbliższą środę wiedzę z co najmniej 8.

Co, jak i gdzie?

Po szczegóły zapraszam do krótkiego filmiku 😉

Nagranie z webinaru

Zedytowano: [Webinar już się odbył. Sam nie posiadam z niego nagrania, jednak Miasto Szkoleń udostępniło je dla każdego za 7 zł tutaj.]

P.S. Z tego co wiem, to webinar będzie nagrywany, jednak dostęp do nagrania może być już płatny.

P.P.S. Gdy testowałem czy zapis na webinar działa, to na wiadomość potwierdzającą zapis trochę czekałem, dlatego jeśli do Ciebie też nie przyjdzie od razu po zapisie, to proszę poczekaj trochę i ewentualnie zerknij czy nie trafiła do spamu.

P.P.P.S. W odpowiedzi na pojawiające się komentarze: moja wina, bo zapomniałem wspomnieć w prezentacji – webinar będzie na pewno nagrywany, jednak nie ja będę zarządzał tym nagraniem tylko właściciele Miasta Szkoleń. Ten webinar nie jest organizowany przeze mnie tylko właśnie przez MiastoSzkolen.pl, a ja zostałem jedynie zaproszony jako trener do poprowadzenia webinaru. Gdy rozmawiałem ze współwłaścicielem Miasta Szkoleń, to usłyszałem, że najprawdopodobniej nagranie będzie dostępne za darmo przez 7 dni, a potem dostęp do niego będzie już płatny.

Jednak powtarzam: to nie ja o tym decyduję i nie ja będę miał to nagranie. Z tego też powodu jeśli nawet wiesz, że nie będziesz mógł być obecny na webinarze, a zależy Ci na nagraniu, to i tak się zapisz w formularzu powyżej. Dzięki temu potem otrzymasz od Miasta Szkoleń także dostęp do nagrania.

Znalazłeś w tym wartość?

Podziel się i pomóż innym także znaleźć ten materiał:

Zobacz również:
Komentarze (69):
 1. andrzej pisze:

  Niestety będę wtedy w pracy 🙁
  Nagraj ten webinar Damianie.

 2. martyna pisze:

  Czekam niecierpliwie;)

 3. Justyna pisze:

  już się nie mogę doczekać

 4. mich pisze:

  ile będzie trwał webinar?

  • Damian Redmer pisze:

   Powiedziano mi żeby trwał tak 1,5h do 2 ale na samym końcu na pewno będę odpowiadał trochę na pytania, więc sam „wykład” będzie na pewno trwał trochę krócej.

 5. dawid pisze:

  Dokładnie! – nagraj ten webinar Damianie bo niektórzy będą w pracy w tym czasie..

 6. Łukasz pisze:

  Hej Damianie,
  nie rozumiem czemu taka forma, tzn czemu nie możesz go nagrać i np. przez 1 czy 2 dni udostępnić za darmo? Te webminary zrobiły się ostatnio modne ale są bardzo niewygodne. Przykładowo o 20:00 kąpie i usypiam dziecko no i moge nei dać rady. O 21 jednak może już tak – każdy ma inaczej.
  dzięki
  Lukasz

  • Damian Redmer pisze:

   Moja wina, bo zapomniałem wspomnieć w prezentacji. Nie mogę nagrać webinaru, bo nie robię go ja, jako ja, tylko organizatorem jest Miasto Szkoleń, a ja jestem tam jedynie trenerem. Dlatego nagraniem webinaru będą zarządzały osoby z Miasta Szkoleń.
   Jak rozmawiałem z współwłaścicielem, to powiedział, że nagranie będzie prawdopodobnie dostępne za darmo przez 7 dni, a potem będzie płatne.
   Tylko nawet jeśli nie będziesz mógł przyjść na webinar, to i tak się proszę zapisz, bo wtedy z Miasta Szkoleń otrzymasz też powiadomienie o dostępie do nagrania.

 7. Agnieszka pisze:

  Dokładnie, nagraj proszę. Jak znam życie dzieci będą miały sto pytań o i niewiele usłyszę :/

  • Miron pisze:

   Aga usłyszysz wszystko [o ile będziesz obecna] 🙂 z tego co się orientuję to konstrukcja webinaru wygląda tak, że najpierw jest część właściwe, w której to prowadzący [w tym przypadku Damian] dzieli się swoim materiałem – i nikt tu przeszkadzał NIE będzie bo czat jest WYŁĄCZONY 🙂 A dopiero na koniec są pytania i dyskusja 🙂 [a głos słyszysz tylko i wyłącznie Damian bo uczestnicy pytania zadają pisemnie na czacie]
   Choć nie ukrywam, że nagranie by się przydało aby można było do niego wrócić lub sobie owe szkolenie przeanalizować 😀
   pozdrawiam
   Miron

 8. Daisuke pisze:

  Mam problem , ale zapisałem na webinarium. Czy mogę prosić Damiana przekształcenie filmu na tekst bo tu jest osoba niesłysząca nie pozłapię Twoje słówka.Mam nadzieję postarać się napisać .Dzięukuję Damianie :)Życzę dalej postępów

 9. Grzegorz pisze:

  cześć, chciałem zapytać czy do uczestnictwa w webinarze bedzie wymagana kamerka i mikrofon?

  • Damian Redmer pisze:

   Tylko ode mnie 😉
   Dla uczestników wystarczą głośniki i klawiatura, bo żeby nie było zamieszania pytania będzie można zadawać na czacie.

 10. Antoni pisze:

  Podobają mi się Twoje opracowania i chętnie do nich sięgam. Zechciej przyjąć z życzliwością drobną uwagę: nie mówi się „okres czasu”, bo okres to jedna z jednostek czasu. Podobnie jak też nie mówimy 60 kg wagi, bo kilogramy to jednostki wagi. Mam nadzieję, że skorzystasz z tej uwagi.

  • Damian Redmer pisze:

   Oczywiście, postaram się. Dziękuję 🙂

  • Jeremi pisze:

   Skoro już chcemy być precyzyjni, to jednostkami czasu są: sekunda, godzina itd., natomiast kilogramy to jednostka masy. Waga powinna kojarzyć się z ciężarem (siłą ciężkości), a jednostką ciężaru jest m.in. niuton. Słowa „okres” Damian użył jako synonim słowa „przedział” lub „odcinek”, a nie „period”. Takie znaczenie jest powszechnie przyjęte i nie sadzę, by sformułowanie „okres czasu” było niezrozumiałe lub rażące.

 11. Dominika pisze:

  Na pewno będę! Świetny pomysł, nie mogę się doczekać.
  Tak swoją drogą, jeśli kiedyś, kiedyś… Skończą Ci się pomysły, to możesz zrobić coś na temat pewności siebie, łatwości wyrażania swojego zdania etc. 😉
  Pozdrawiam 🙂

 12. Dominik pisze:

  Cześć Damian !
  Muszę wejść na webinar bo zwariuje :D. Bardzo lubię Ciebie i twoje filmy i nie moge się doczekać webinaru i następnej prezentacji :). Czekam.
  Pozdro 🙂

  • Damian Redmer pisze:

   Haha… bardzo mi miło 🙂 W takim razie do zobaczenia 🙂

 13. jagoda pisze:

  Damianie,o ktorej godzionie bedzie ten webinar.Mieszkam w Chicago i chcialabym zorganizowac sobie czas na to uczestnictwo.Wole jednak Twoje filmiki z wykladami,sa bardziej swojskie i cieple.Mimo to gratulujeTobie Twojego sukcesu.Z powazaniem Jagoda Bretner.

  • Andrzej pisze:

   Różnica pomiędzy czasem w Chicago a Polską wynosi 7h
   Tzn webinar jest planowany na 20.00 naszego czasu. U ciebie będzie w tedy godzina 13.00.

 14. Mateusz pisze:

  Witam niestety nie będzie mi dane zobaczyć tego ponieważ mam internet prędkości 512 kb i płyna rozmowa jest niemożliwa.Prosze wyślij na mojego emaila w skrócie opisane techniki.WAŻNE JESTEM PRZED BARDZO WAŻNYM EGZAMINEM.PROSZE

  • Krystyna pisze:

   Witam.Ja juz bralam udzial na takiej sali konferencyjnej z miasta szkolen i moj internet jest tez prędkości 512 kb.,to nie przeszkadza,bedziesz wszystko wyraznie slyszec,slowa nie beda urywane.Pozdrawiam.

 15. AlekRozwój pisze:

  Witaj Damianie! Jest problem z formularzem do zapisu na webinar, bo nie przyjmuje mojego maila. Strona benefiter nie działa. Jak mogę zapisać się na webinar?

  • Damian Redmer pisze:

   Przykro mi, ale formularz zapisu prowadzi na stronę Miasta Szkoleń, dlatego ja nie mam żadnego wpływu na jego działanie. Proszę wejdź na stronę http://www.miastoszkolen.pl/kontakt i jak tam napiszesz, że nie możesz się zapisać, to na pewno ktoś temu zaradzi.

 16. Michał pisze:

  Witam 🙂 Podobnie jak Mateusz, ja również będę miał prawdopodobnie problemy z internetem. W środę o 20 będę w akademiku gdzie prędkość internetu, mówiąc delikatnie jest nie najlepsza, szczególnie w tej godzinie. Z tego powodu liczę bardziej na udostępnienie nagrania przez Miasto Szkoleń. Nie mogę się już doczekać. Pozdrawiam wszystkich 🙂

 17. Przemek pisze:

  Czy z tego webinaru będą jakieś notatki np w formie mapy myśli do pobrania? Czy będzie trzeba notować na własną rękę?

  • Damian Redmer pisze:

   Mapy myśli prawdopodobnie nie zdążę zrobić, ale jeśli organizatorzy pozwolą (Miasto Szkoleń), to na koniec mogę udostępnić prezentację w Power Poincie, którą będę omawiał na webinarze. Ona będzie zawierała wszystkie informacje.

 18. Damian pisze:

  Witaj,
  Już jestem przekonany że warto będzie w środę skorzystać z zaproszenia. Mam tylko takie pytanie: czy masz w planach zrobić jakąś mape myśli pod swoją wypowiedź? Zarówno przed prezentacją ( do śledzenia wypowiedzi ) jak zwłaszcza po ( do przypomnienia sobie istotnych spraw i technik ) była by ona mega użyteczna 😉 Dodam tutaj że nie chodzi mi o wyręczanie się przy tworzeniu mapy, tylko o fakt że posiadając ją można większą uwagę skupić na samej treści.

  • Damian Redmer pisze:

   Jasne, doskonale to rozumiem 🙂 Sam chętnie bym płacił komuś żeby robił za mnie mapy myśli z książek które czytam, tak żebym mógł się skupić tylko na czytaniu 😉
   Jak napisałem powyżej – mapy myśli prawdopodobnie nie zdążę zrobić, bo to bardzo czasochłonne, ale postaram się udostępnić prezentację w Power Poincie, do której będę mówił.

 19. Mateusz pisze:

  zawiodłem się Damian

  • Damian Redmer pisze:

   Żebym mógł się poprawić następnym razem – w czym Cię zawiodłem?

 20. Klaudia pisze:

  czyli pytania bedą zadawane w formie czatu?? 😀 już sie cieszę. Postaram sie być 😀

 21. Marcin pisze:

  Czekam niecierpliwie 🙂 Do usłyszenia Damianie 🙂

 22. Marcin pisze:

  A na jakiej stronie będzie to szkolenie?

 23. Prozak pisze:

  Czy tylko mi ta funkcja zapisywania nie działa?

  • Michał pisze:

   Mnie niestety również nie chce zapisać :<

 24. Natalia pisze:

  Już się nie mogę doczekać tego webinaru 😀

 25. Krystia pisze:

  nagraj to bo niektórzy sa tylko w weekendy w domu

 26. Jeśli nie działa komuś zapisywanie to polecam zapis na stronie głównej: http://rozwojowiec.miastoszkolen.pl/

 27. Prozak pisze:

  Witam, chciałbym poprosić kogoś o pomoc. Serwis benefiter który oferuje usługę zapisywania i rejestrowania osób mi nie działa. Czy to zapis emaili czy to wejście w link z poczty – każda operacja związana z tym serwisem kończy się „Ups! Przeglądarka Google Chrome nie mogła się połączyć ze stroną benefiter.pl”.
  Nie mogę wejść nawet na ich stronę startował. Próbowałem wyłączać zaporę, zmniejszać zabezpieczenia ale nic nie skutkowało. Może by ktoś wiedział jak to naprawić lub cokolwiek? Może mogę mieć jakieś porty zablokowane? Mógłby mi ktoś podesłać kontakt do benefitera, bo z racji wyżej wymienionych, wejść na stronę i poszukać nie mogę.

  • Prozak pisze:

   Z innych komputerów i przeglądarek to samo.

 28. Mateusz pisze:

  Mam ten sam problem co Prozak. Czy ktoś potrafi pomóc?
  Z góry dziękuję.

  • Prozak pisze:

   Mi się udało!! Choć benefiter nadal zablokowany to udało się trochę przechytrzyć ten system tak że działa mi strona z zapowiadana prezentacją. Więc jak że inaczej podzielę się sposobem na szczęście – znajcie moją łaskę.
   Robimy tak:
   1. Szukamy dowolnego komputera/sieci z możliwością prawidłowego skorzystania z usługi. Może to być biblioteka, komputer u kolegi. Ja skorzystałem z internetu w szkole.
   2. Wpisujemy email do rubryki wyżej, czekamy na potwierdzenie, wchodzimy na pocztę, klikamy na link który dostaliśmy w liście.
   Cały myk polega na tym że usługa benefiter nie robi tu nic ja zbieranie emaili, rozsyłanie odpowiedzi, zliczanie uczestników i przekierowywanie na serwis hostujący prezentację. To przekierowywanie benefitera nam nie działa a nie sama prezentacja. Wiec :
   3. Klikamy w otrzymany link. Jest to oczywiście link do nie działającego na naszym komputerze benefitera ale robimy to tymczasowo na działającym sprzęcie dlatego powinno się udać.
   Od razu po wejściu benefiter nas przekierowuje na właściwy serwer hostujący prezentację niemający nic wspólnego z benefiterem. Na dowód tego proszą nas tam o emaila.
   4. Kopiujemy adres serwisu, zapisujemy gdzieś tak jak się nam podoba. Na przykład na pendrive. Ja na skrzynce pocztowej to zrobiłem.
   5. Idziemy na komputer gdzie pierwotnie chcemy oglądać Damiana. Wklejamy link który zapisaliśmy wcześniej do przeglądarki i cieszymy się działającym webinarem.
   Proste??
   A jeśli chodzi o Miasto Szkoleń to dobrze by było jak by to naprawili. Głupio tak bawić się w podchody.

   • Dzięki Prozak – no niestety Benefiter to zewnętrzny system. Przyznam szczerze że pierwszy raz słyszę o takich kłopotach. Może to przez to że formularz jest na blogu.
    Daliśmy już znać obsłudze 😉

 29. Dziwna sprawa z tymi zapisami – pierwszy raz się z tym spotykamy. Proszę osoby które nie mogą się zapisać, aby napisały email na bok@miastoszkolen.pl – pomożemy 🙂

 30. Angelika pisze:

  Hej 🙂
  Nie za bardzo rozumiem: Szkolenie będzie darmowe ale nagranie odpłatne.
  Możesz mi to wyjaśnić?
  Pozdrawiam,
  Angelika

  • Szkolenie jest darmowe – możesz przyjść i posłuchać. Jednak jeśli chcesz mieć dostęp cały czas – czyli nagranie video to już trzeba będzie za to dodatkowo zapłacić.
   Zastanawialiśmy się nad tym aby w ogóle było całkowicie płatne, ale że robimy wspólnie pierwszy raz taki webinar to jest za darmo 😉

 31. Anna pisze:

  Bardzo prosze o zapis

 32. Michał pisze:

  Tez bede w pracy… Ale sproboje sie wyrwac „do wc” i sprobuje to na telefonie wysluchac;-)

 33. Lukasz T pisze:

  Cześć. Chciałem posluchac webinar na smartfonie z androidem. Mam flash jednak nie moge sie zalogować. Nie wyskskuje mi klawiatura w eprzeglądarce, by wpisać login. Ma ktos podobny problem. Tel sgs2

 34. Robert pisze:

  zapisałem się na webinar ale nie dostałem linka do pokoju na maila?

 35. Krzysiek pisze:

  Do tej pory nie otrzymałem na pocztę linku, sprawdziłem wszystkie katalogi włącznie ze spam i niestety nie mam. Proszę o pomoc.
  Pozdrawiam.

 36. Wissy pisze:

  Też nie dostałem linka do webinaru. Sprawdzałem w folderze ze spamem, na drugiej skrzynce i nic, a webinat teoretycznie już leci.
  Chłopaki chyba jednak będziecie musieli udostępnić zapis video za free, bo na żywo nie dało rady.

 37. Wissy pisze:

  Damianie lipa!. Link do webinaru nie doszedł. Sprawdziłem obydwie skrzynki, chociaż podawałem tylko jeden adres. Próbowałem zapisać się ponownie i odmowa dla obydwu adresów, że są już zarejestrowane. Przejrzałem folder ze spamem, kosz na śmieci i nigdzie nie doszukałem się maila z linkiem. Na miastoszkolen.pl też kilka osób twierdzi, że nie dostało linka. :(P

  • Wissy pisze:

   Sprawdziłem jeszcze wpisując adres mailowy żony i też nic.

 38. Mariola pisze:

  Niestety.. Nie dostałam nic na email..
  Pozdrawiam 🙁

 39. Mateusz pisze:

  Ja podałem 3 e-mail i Nie dostałem Nic na żadnego, próbowałem też przez miasto szkoleń i zamiast „8 prezentacji” Nie ma ani jednej :/

 40. Agnieszka pisze:

  również nie dostałam maila z linkiem, strasznie mi przykro ponieważ zależało mi na posłuchaniu webinaru…

 41. Łukasz pisze:

  Zaraz napisze ze sprawdzał nasza aktywność :0

 42. ewa pisze:

  Zapisałam się na ten webinar a nie dostałam maila że stroną na której będzie….
  A właściwie to był… ;(

 43. Anulka pisze:

  Cóż mogę powiedzieć – WEBINAR był super:)

 44. Emil pisze:

  Damian, jestem czytelnikiem bloga od dość dawna, przykro mi, ale spodziewałem się duzo lepszego webinaru, nie przekazałeś tam aż takiej fantastycznej wiedzy, przyda się z pewnością obalony mit o muzyce w trakcie nauki, ale poza tym…mało i jeszcze raz mało. Skupiłeś sie na kodach umysłu, które posiadam, więc dla mnie i wielu osób wygladało to jak promocja twojego produktu. Zamiast o nim napomnieć, to po prostu sprytnymi chwytami (przez ciekawość) wypromowałeś kody.
  Mimo to, nadal jestem twoim czytalenikiem, i czekam na prezentację, a te są znacznie lepsze niż ten webinar. Sorry ;p

 45. Karol pisze:

  Webinar był naprawdę dobry 😉 Ciekawią mnie tylko te bonusy kodów umysłu. hmmm…Szkoda że nie da się nabyć ich osobno
  Pozdrawiam
  ps. bije od Ciebie pozytywna energia 🙂

 46. Karol pisze:

  pps. przestaw sobie zegarek ;D

 47. Tomasz pisze:

  Witaj,
  A ja mam pytanie. Gdzie można dostać bądź kupić nagranie z webinaru?

 48. Paulina pisze:

  Z góry mówię:
  „przepraszam” za krytykę i
  „your welcome” za to że jest pozytywna:)
  Szczerze mówiąc webinar był raczej słaby, ale jak na Ciebie bardzo słaby.
  Pierwsza część z techniką zapamiętywania brzmiała jakbyś mówił o czymś co gdzieś raz przeczytałeś, a slajdy skopiowałeś od kogoś innego.
  Druga część – mniej ciekawa niż twoje blogowe filmiki.
  Trzecia część – bardzo fajna technika i nawet nie drażniło, że była w tym promocja twojego produktu. Sprytny człowiek i tak dużo skorzysta na tej wiedzy.
  Dałeś się strasznie wkopać z tymi dwoma pokojami, bo to bardzo pogorszyło jakość webinaru.
  Następnym razem wydrukuj sobie miniaturki slajdów i nie będziesz musiał się zastanawiać co będzie na następnym.
  Mam nadzieję że w przyszłości będzie lepiej – trzymam kciuki.
  A na koniec pytanie. Słyszałam, że „Słuchanie barokowych twórców przez godzinę w ciągu dnia pozwala spać krócej o 2 godziny i lepiej się wysypiać”. Myślę, że to idealny mit do obalenia 🙂
  Pozdrawiam serdecznie i życzę samych sukcesów
  Paulina

 49. Ola pisze:

  Co za pech, miałam zepsuty internet i po mimo tego że się zapisałam nie mogłam brać udziału 🙁 No cóż może kiedyś obejrzę nagranie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *