Jedyne 2 rzeczy, których potrzebujesz aby osiągnąć sukces

Wiemy – tytuł brzmi trochę naciąganie. Jednak co zabawne – NAPRAWDĘ istnieją tylko 2 rzeczy, których potrzebujesz, aby osiągnąć sukces w każdym obszarze, który sobie wyznaczysz.
Sam zobacz (tylko 5:13 min):


Na wspomniany webinar zapiszesz się pod adresem: rozwojowiec.pl/webinardamiana

Znalazłeś w tym wartość?

Podziel się i pomóż innym także znaleźć ten materiał:

Zobacz również:
Komentarze (3):
 1. Marcin pisze:

  Witam. Od jakiegoś czasu Damian wspominałeś na webinarach/ prezentacjach, ze chcesz sie zając tym tematem. Myśle, ze ostatnie zdania prezentacji są najważniejsze, tzn. jeśli nie uda sie Wam zamknąć tematu w formie produktu albo gotowych odpowiedzi to przejrzycie nowe szlaki, dolozycie swoja cegiełkę do szeregu badań. Warto pomysleć o opracowaniu kwestii po angielsku i zrobić feedback dla anglojęzycznych badaczy ( w sumie to mogę w tym chętnie pomoc). Tak czy siak: profit. Powodzenia, pozdrawiam.

  • Damian Redmer pisze:

   Dzięki Marcinie za propozycję i pomysł na dodatkową opcję.

 2. Monika pisze:

  Szczerze jestem sama ciekawa wyników. Jestem prostą kobietą tylko po szkole średniej, ale ciekawi mnie to co robicie. Być może dlatego, że wciaż mam w sobie pasje do zdobywania wiedzy, a może dlatego, że są to tematy bliskie psychologii i socjologii, które zawsze były moimi prywatnymi pasjami.. i coś mi się wydaje, że często będę na rozwojowca wchodzić. Życzę sukcesów w badaniach i czekamy na efekty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *