Testujemy nową odsłonę Rozwojowca

Obrazek symbolizujący koncepcję testowania

To, co teraz widzisz, to nowa odsłona bloga Rozwojowiec. Dział z bazą wiedzy zostanie dopiero uzupełniony, ale poza nim wszystko powinno już działać i dobrze się wyświetlać – zarówno na komórkach, jak i na komputerach stacjonarnych.

A przynajmniej taką mamy nadzieję 😉

Jednak żeby się upewnić poza tym postem i wiadomością na FB nie informowaliśmy jeszcze w żaden inny sposób (np. mailingiem, filmikiem na YouTubie), że jest już nowy Rozwojowiec.

W tym momencie go bowiem przeklikujemy wzdłuż i wszerz i sprawdzamy, czy wszystko na pewno działa i wyświetla się tak, jak należy.

Gdybyś zobaczył(a) jakiś błąd, coś by się dziwnie wyświetlało, jakiś link był popsuty itp. napisz proszę to w komentarzu tego posta. Szybko naprawimy.

Znalazłeś w tym wartość?

Podziel się i pomóż innym także znaleźć ten materiał:

Zobacz również:
Komentarze (1):
 1. Igor pisze:

  Hej! Sugestie ode mnie:
  1. W Polityce Prywatności proponuję:
  – podmienić e-mail kontakt@kreatornawykow.pl na kontakt@rozwojowiec.pl
  – usunąć wzmiankę o „ustawie o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.”, bo wersja z 1997 r. została uchylona.
  – nie używać zwrotu „ustawa RODO”, bo RODO nie jest ustawą, tylko rozporządzeniem 😀
  2. W sumie to fajnie by było ujednolicić Regulamin i Politykę Prywatności na blogu oraz we wszystkich Waszych płatnych produktach, newsletterach itp. Czyli stworzyć jedno centralne miejsce, które zawierałoby te dwa dokumenty, które opisywałyby całą Waszą działalność. Dzięki temu ułatwiacie sobie aktualizację tych dokumentów, a użytkownikom – zapoznanie się z nimi.
  3. Sekcję komentarzy przeniósłbym trochę wyżej, by była bliżej wpisu blogowego (szczególnie, gdy mam ekran laptopa podzielony na pół i przeglądarka zajmuje 1/2 ekranu – sekcja komentarzy znajduje się daleko pod artykułem i można jej nie zauważyć).
  4. Nie rozumiem sekcji „Top 10” – moim zdaniem powinna ona być narzucona przez Was i zawierać najważniejsze (Waszym zdaniem) prezentacje (podobnie jak to było w prezentacji „5 najważniejszych prezentacji” :D). Obecnie widnieje tam np. „Co o Tobie mówi długość palców”… serio? czy to jest temat godny „Top 10” z punktu widzenia Waszej (naszej!) misji zmiany świata? Moim zdaniem czytelnicy zyskają dużo więcej, gdy w tej zakładce znajdą absolutnie najistotniejsze prezentacje z Waszego bloga. Niekoniecznie te z największą liczbą wyświetleń.
  5. Po kliknięciu linku do pobrania „20 technik” otwiera się okienko zapisu na newsletter. Tekst „Podając adres e-mail, zapisujesz się na newsletter (…)” moim zdaniem jest zbyt jasny (zbyt jasnoszary i zlewa się z tłem) – zbyt mało czytelny i z wizerunkowego punktu widzenia wygląda kiepsko – jakbyście mieli coś do ukrycia. A przecież nie macie 😀 Oczywiście nie zakładam złych intencji i domyślam się, że to pewnie kwestia designu, a nie świadomej intrygi.
  6. W opisie kursów albo w FAQ doprecyzowałbym, że „Technika 3 kroków” to fragment wyjęty z kursu SWITCH i jeżeli ktoś chce kupić Switcha, to nie musi kupować „Techniki 3 kroków”. Obecnie wydaje mi się, że nie wybrzmiało to w 100% jasno.
  7. Byłbym zachwycony, gdyby w zakładce „O nas” albo „Autorzy” opisać też resztę Waszej ekipy – niekoniecznie tak drobiazgowo, ale chociażby wymienić z imienia i funkcji, np. „Tomek – Manager” + wrzucić Wasze wspólne zdjęcie z jakiejś Waszej integracji (takie eleganckie z początku spotkania, bo w końcu co było w Vegas, zostaje w Vegas :D).

  Poza tym wszystko wygląda bardzo ładnie i schludnie. Brawo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *