Naukowy przepis na idealny prezent

Czy nauka wie coś o dawaniu prezentów?

Okazuje się, że tak – to jakie prezenty sprawiają nam mnóstwo satysfakcji, a jakie nas rozczarowują, było przedmiotem wielu badań.

Udało się na ich podstawie opracować 5 konkretnych zasad, które pomogą Ci wybrać idealny prezent na niemal dowolną okazję (Święta Bożego Narodzenia, urodziny, imieniny, rocznice, dzień chłopaka, dzień kobiet itp.) i dla dowolnej osoby.

Po te zasady zapraszam do prezentacji:

Wspomniany w prezentacji link do PDFa z listą wybranych pomysłów na prezenty znajdziesz tutaj: www.rozwojowiec.pl/prezenty

Znalazłeś w tym wartość?

Podziel się i pomóż innym także znaleźć ten materiał:

Zobacz również:
Komentarze (3):
 1. Arek pisze:

  Dzięki Damian! Jak zwykle rzetelna, sprawdzona wiedza przedstawiona w prosty i klarowny sposób. Jesteś najlepszą osobą zajmującą się rozwojem osobistym na jaką trafiłem. Oby tak dalej!

 2. Witaj Damian! z uśmiechem:)
  Dziękuję!!! Idealnie pomyślane. Doskonale trafione w czasie. Zrobiłeś mi fajny prezent na długo, czyli bardzo, bardzo wartościowy. Tak wartościowy, że powstrzymać się nie mogę i… nie będę bujać – podkradnę, wszak
  Jak życie uczy
  dobrze ukradzione Tuczy!
  Nie obawiaj się – Szczuplutka jestem, więc mi nie zaszkodzi.
  Melduje głosem:
  1/ Dam w moim najbliższym Biuletynie „Tego nie powie Ci lekarz”
  (Tytuł Biuletynu nie kradziony – To my pierwsi w Polsce lat temu ho ho ho użyliśmy i ciągniemy do dzisiaj) link do filmu na YT.
  2/ Pochwalę Cię bez litości za Twoją piękną działalność oczywiście z linkiem do Twojej strony.
  3/ Dam do pobrania Twój PDF – 111 pomysłów z mojego serwera.
  4) Nie byłabym Księżniczką Zdrowia, gdybym nie wytknęła Ci wielkiego braku
  – Zdrowie potrzebne każdemu. Od zaraz!
  Można śmiało powiedzieć, co jest udowodnione naukowo, że większość Polaków potrzebny jest: Jod, Witamina D3, Omega-3, Magnez, Selen, Witamina B12, Witamina K2-MK7, Błonnik.Tego nie powie Ci lekarz:), a to doskonałe prezenty.
  Oczywiście w Biuletynie powiem o tym. Chyba się nie obrazisz?
  Żeby nie było, że jakaś tam damulka wyskoczyła, z jakimś tam Biuletynem to melduję; Najbliższy (pójdzie do ludzi 18-XII) ma numer kolejny – 232.
  W kolejnym 25-XII nr 233 też będzie o Tobie i prezentach.
  Subskrybentów 64 053 w tej chwili. Tylko czyste adresy!
  Mam zaufanie, bo nie picuję tylko walę prawdę, wiec ludzie czytają.
  Pozdrawiam z uśmiechem
  Karolina Kamińska
  Zatwierdzasz???

 3. Ppp pisze:

  Pełna racja, ale pewnych użytecznych prezentów się nie daje, “bo nie wypada”. Trudno dać pieniądze na gwiazdkę (choć na urodziny/imieniny już OK.), albo skarpetki – chociaż to się zawsze przydaje.
  A co do niespodzianki – prezent może być spodziewany, ale sposób podania, opakowania, może być niespodzianką. Wiele lat temu dostałem jakiś drobiazg, ale opakowany w 8-10 coraz większych toreb wkładanych jedna w drugą. Zabawa była przy odpakowywaniu ich po kolei.
  Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *