Życzenia od zespołu Rozwojowca na 2019 [kamerki]

Święta i Nowy Rok już za pasem dlatego dzisiaj mamy dla Ciebie odcinek specjalny z życzeniami świątecznymi i noworocznymi 🙂

Będzie więc okazja, żeby zobaczyć i usłyszeć kilka osób, które nie pokazywały się w prezentacjach nigdy wcześniej, a które codziennie wytrwale pracują na to, aby cały Rozwojowiec mógł Ci służyć coraz lepiej.

Nie konsultowaliśmy ze sobą treści życzeń – każdy oddzielnie nagrał dla Ciebie to, co chciał Ci przekazać i po prostu zmontowaliśmy to razem.

Zobacz, co z tego wyszło.

 

Znalazłeś w tym wartość?

Podziel się i pomóż innym także znaleźć ten materiał:

Zobacz również:
Komentarze (12):
 1. Iwona pisze:

  Dziękuję za życzenia 🙂 Chciałabym wszystkim ludziom dbającym o „Rozwojowiec” życzyć wszystkiego najlepszego tradycyjnym Wesołych Świąt 😉

 2. Joanna pisze:

  Wzajemnie! 🙂 Zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół. Smacznego karpia i trafionych prezentów. Wszystkiego dobrego w Nowym 2019 Roku. Do usłyszenia w BY. Pozdrawiam

 3. Anna pisze:

  A ja Wam życzę odpoczynku, pogody ducha i poczucia, że zrobiliście w tym roku kawał dobrej roboty 🙂 Pozdrawiam Was!

 4. Magda pisze:

  Dużo zdrowia i pomyślności dla całej ekipy Rozwojowca w Nowym Roku 🙂

 5. Halina pisze:

  Kochani Przyjaciele, dziękuję Wam bardzo za miłe i ciepłe słowa 🙂 Z wzajemnością życzę pięknych, radosnych Świąt w gronie najbliższych, a w Nowym 2019 roku samych najlepszych dni, by przynosiły tylko to, co dobre i pogodne we wszystkich wymiarach. Pozdrawiam serdecznie.

 6. Joanna pisze:

  Dziekuje slicznie za wszystkie piekne zyczenie od kazdego z Was. Ja zas zycze na ten szczegolny czas – przywolujac slowa wielkiego Medrca- wszystkiego co dobre, piekne i prawdziwe.
  Pozdrawiam cieplo

 7. Sabina pisze:

  Całemu zespołowi Rozwojowca i każdemu z Was z osobna dziękuję za te szczere życzenia oraz życzę w te Święta radosnych, inspirujących spotkań i przeżyć z bliskimi, zarówno rodziną, jak i przyjaciółmi, a może i nowymi znajomymi. A w nowym 2019 roku oby zrealizowały się Wasze plany, pomysły i marzenia na jeszcze lepsze spełnienie życiowe i zawodowe.
  Najmilsze pozdrowienia

 8. Małgorzata pisze:

  Witam serdecznie! Dzięki za życzenia.. Ja też życzę Wam wesołych świąt Bożego Narodzenia i by w przyszłym roku spotykało Was to wszystko co w waszym życiu jest dobre.Dzięki że jesteście i się dzielicie waszą wiedzą .

 9. Anna pisze:

  Dziękuję za życzenia, dziękuję za Wasz wysiłek, dobro-żadne słowa nie są w stanie wyrazić mojej wdzięczności.
  Z okazji zbliżających się Świąt, życzę Wam dużo siły, radości, spokoju.

 10. Marek pisze:

  Wszystkiego co najlepsze dla zespołu „Rozwojowca”. Oby w zbliżającym się 2019 roku nie zabrakło Wam pomysłów na polepszanie życia innych. Wszystkim czytelnikom życzę zdrowia, uśmiechu, zadumy i mądrych życiowych wyborów. Niechaj te Święta Bożego Narodzenia będą dla Nas wszystkich okresem spokojnym, spędzonym w rodzinnym gronie bez żalów, pretensji i smutku.

 11. Albert pisze:

  Wspanialy sympatyczny team!Zycze WAM tego samego od serca!!Good job!!!

 12. Krzysztof pisze:

  Wiadomo coś na temat potrójnego efektu który był tu polecany i promowany parę lat temu? Miał być dożywotni dostęp a z tego co widzę strona i kurs są już niedostępne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *