Best You – otwarcie wersji beta

To już ostatnia prezentacja na blogu przed wakacjami, a w niej otwarcie wersji beta specjalnego treningu rozwoju osobistego, który zamieni Twoją osobistą zmianę… w grę 🙂

Jak?

Zapraszam:


Na trening możesz się zapisać na stronie głównej Best You.

Gdybyś chciał przeczytać zewnętrzną recenzję całego treningu, zapraszam na stronę Arka Anaruka

Znalazłeś w tym wartość?

Podziel się i pomóż innym także znaleźć ten materiał:

Zobacz również:
Komentarze (137):
 1. Fish pisze:

  Coś nie na temat, ale ostatnio zainspirował mnie jeden gość i ciekawi mnie co sądzisz o Mateuszu Grzesiaku ?

  • Damian Redmer pisze:

   Słyszałem i darzę szacunkiem za ogromny sukces, który osiągnął, ale nie potrafię powiedzieć nic więcej, bo nie korzystam z jego materiałów – ja siedzę w badaniach 😉

 2. maria pisze:

  witam,
  chciałabym się dowiedzieć ile będzie docelowo prezentacji w tym treningu oraz kiedy się wszystkie ukażą, jestem zainteresowana tylko prezentacjami

  • Damian Redmer pisze:

   Nie mam pojęcia ile będzie prezentacji 😉 Szczerze.
   Jeśli się zarejestrowałaś to widziałaś, że są tam miejsca na „drzewa wiedzy”, z których sam jeszcze nie zgłębiałem badań (np. psychologia osobowości) i takie, z których do pomocy przy opracowaniu wiedzy na 100% będą mi musiały pomagać inne osoby (np. „Zdrowie” – tutaj jest tak wiele wzajemnie wykluczających się badań, że muszę mieć pomoc przynajmniej 1 dodatkowej osoby, która będzie je zgłębiała). Więc nie jestem w stanie powiedzieć jak to będzie wyglądało w innych działach, bo z nich dopiero gromadzimy wiedzę.
   Jeśli chodzi natomiast o sam dział „Samodyscyplina”, to tutaj wiedza jest podzielona w tej chwili na 46 części (zazwyczaj 1 część to 1-2 prezentacje).

 3. Mik pisze:

  Cześć Damian, mam trzy krótkie pytania: Słyszałeś może o „image streaming”? Jeśli tak, to czy wypróbowałeś ją? Czy ona rzeczywiście działa?

  • Damian Redmer pisze:

   Daaawno temu słyszałem, że to podobno zwiększa poziom inteligencji – kopałem, kopałem i albo niczego na ten temat nie znalazłem, albo ten wzrost był tak śmiesznie mały, że można go osiągnąć dużo szybciej na wiele innych sposobów. Pamiętam, że uznałem temat za niewarty zainteresowania.

 4. Dawid pisze:

  A kiedy będzie nowa prezentacja, pierwsza po wakacjach?

 5. Konrad pisze:

  Cześć Damian,
  Może pomyślicie z zespołem o wprowadzeniu podziału na konta płatne i bezpłatne. Jeśli udałoby się Wam dobrze okroić funkcjonalność w wersji bezpłatnej(lub dużo tańszej), to moglibyście zwiększyć zyski i zadowolenie konsumentów. Zresztą sam wiesz najlepiej, jak działa strategia zróżnicowania.
  Pozdrawiam i życzę dalszego rozwoju serwisu, bo widać że dużo czasu i energii w niego włożyliście z zespołem.

  • Damian Redmer pisze:

   Dzięki za propozycję i życzenia 🙂
   Myślałem nad tym, ale ostatecznie została tylko wersja płatna z jednego względu – gdybyśmy dali wersję bezpłatną, to mogłaby przyciągnąć (zwłaszcza na późniejszych etapach, gdy projekt i jego popularność się zwiększy) osoby, które byłyby tam „z nudów”, żeby przeszkadzać innym czy z jakichś jeszcze innych dziwnych motywacji. W końcu to nic nie kosztuje.
   Chcemy budować wokół Best You społeczność fantastycznych ZAANGAŻOWANYCH w swój rozwój osobisty ludzi, którzy stają się coraz lepszymi mężami, żonami, pracownikami, wierzącymi, rodzicami, uczniami… po prostu coraz lepszymi ludźmi. I jakkolwiek źle to zabrzmi, to praktyka raz za razem pokazuje jedno – najskuteczniejszym filtrem są pieniądze, bo za ich pomocą najlepiej wyraża się nasze zaangażowanie w coś.
   Jeśli zdejmiemy ten pieniężny filtr – to na pewno z czasem to nie będzie społeczność o wspólnym celu.

 6. maria pisze:

  A może gdyby te filmiki z Best You były dostępne za opłatą na specjalnym kanale yt?

 7. Raf pisze:

  Nic się nie dzieje?

 8. azerbejdzian pisze:

  czy zawiesił pan już działalność na blogu?

 9. Daria pisze:

  Witam,
  Mam 14 lat i bardzo interesują mnie różne techniki mnemoniczne, szybkiej nauki, a tym bardziej rozwiązania o podłożu rozwoju osobistego. Dlatego wielki podziw dla pana, panie Damianie za to co pan robi i za stworzenie tak wspaniałej gry, na której zakup mnie nie stać, a niestety moi rodzice nie podzielają mojego zapału 🙁 Z tego względu jest mi przykro że sama nie będę mogła skorzystać, ale wierzę, że twoje pomysły pomogą wielu ludziom w osiągnięciu tego czego pragną. Także jeszcze raz ogromne brawa!! 🙂

 10. Kasia Anandi pisze:

  Czy Best You pojawi się też w innych językach..? Dziękuję za odpowiedź!

 11. Anna pisze:

  Od pierwszego listopada miał się rozpocząć Best You. Zapłaciłam w czerwcu i nie mam żadnego dostępu do programu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *