Best You – otwarcie wersji beta

To już ostatnia prezentacja na blogu przed wakacjami, a w niej otwarcie wersji beta specjalnego treningu rozwoju osobistego, który zamieni Twoją osobistą zmianę… w grę 🙂

Jak?

Zapraszam:


Na trening możesz się zapisać na stronie głównej Best You.

Gdybyś chciał przeczytać zewnętrzną recenzję całego treningu, zapraszam na stronę Arka Anaruka

Znalazłeś w tym wartość?

Podziel się i pomóż innym także znaleźć ten materiał:

Zobacz również:
Komentarze (137):
 1. Rafał pisze:

  Niestety, na dzień dzisiejszy coś jest nie tak. Mam komunikat „Strona jest niedostępna (TimeOut)”. Raz gra się wczytała, ale niestety kliknięcie w tablice celów było niemożliwe.

  • Damian Redmer pisze:

   To przez to, że dużo osób weszło jednocześnie – dopiero dostosowujemy serwer do większych obciążeń (one są zupeeełnie inne w przypadku takich aplikacji, a w przypadku zwykłych stron internetowych), więc pewnie w ciągu najbliższych 2 dni powinno być wyraźnie lepiej.

   • Maciej pisze:

    Panie Damianie, chcę zapytać o opłatę. Mieszkam na stałe za granicą, niestety spośród udostępnionych form płatności przez Internet nie byłem w stanie skorzystać (z różnych powodów). Czy byłaby np. możliwość wystawienia gry na Allegro, ewentualnie opłaty przez PayU, albo jakiejś przedpłaty, jaką można zrobić jeszcze w lipcu? Potem znowu wyjadę i boję się, że przegapię premierę, a bardzo mi zależy… Pozdrawiam i życzę powodzenia!

   • Damian Redmer pisze:

    Nie będę w stanie niestety tego szybko wystawić na allegro, ale na allegro mają chyba tylko jedną formę płatności więcej niż my – płatność kartą.
    Do obsługi płatności korzystamy z Przelewy24, a oni mają praktycznie te same formy płacenia co PayU.
    Jeśli obecnie mieszkasz za granicą, to najtaniej będzie Ci zapłacić przez PayPal (tak mi się wydaje), ale zawsze możesz nadać zwykły przelew bankowy/pocztowy – wtedy wystarczy, że wybierzesz spośród opcji płatności tę w ostatnim rzędzie na dole o nazwie „Przekaz/Przelew tradycyjny”.
    Gdybyś mimo tego miał jakieś problemy z płatnością napisz proszę do mnie na kontakt@best-you.pl

   • Szymon pisze:

    Damianie,
    mi udało się zobaczyć jak wygląda Best YOU 🙂
    Wiem tysiące pochwał 🙂 Ja mam dwie uwagi
    1. Brak podkładu muzycznego zwłaszcza iż muzyka może mieć wpływ na przyswajanie wiedzy pobudzenie fal alfa. Jeżeli wprowadzicie jakiś podkład proszę pamiętać o tym aby było można go wyłączyć jeżeli komuś nie będzie odpowiadała wasza muzyka i będzie chciał włączyć swoją. Taki wybór powinie być
    2. Mam nadzieję iż BEST YOU będzie przystosowana do urządzeń mobilnych to podstawa w dzisiejszych czasach.
    Ogólnie super na pewno będę korzystał
    pozdrawiam
    Szymon

   • Damian Redmer pisze:

    Dzięki za feedback.
    Urządzenia mobilne pojawiały się na tyle często, że doczekały się własnej odpowiedzi w osobnym dziale 😉 (https://bestyou.freshdesk.com/solution/categories/6000041197/folders/6000105870/articles/6000016865-czy-best-you-b-dzie-mia-o-aplikacj-mobiln-)
    Z muzyką też będzie grubsza sprawa – z czasem pewnie puścimy jakąś sporą ankietę z propozycjami jak mogłoby wyglądać tło muzyczne.

   • dawid pisze:

    Kiedy będzie można zagrać? Zapłacę każdą cenę!

   • Damian Redmer pisze:

    Pod koniec października/początek listopada otwieramy ponownie 🙂

 2. Marek pisze:

  🙂
  Dziś chyba wszyscy się rzucili do testowania, bo wolna działa. Ale na pierwszy rzut oka to właśnie o czymś takim marzyłem!!! I coś takiego miałem w głowie, słuchając Twoich prezentacji. Mam nadzieję, że nie będzie drogie i będę mógł z tego korzystać. Ciekawe jak też się sprawdzi w praniu, bo mało prawdopodobne aby od razu był super,super,super ale znając Damiana jest super i z jego podejściem w niedługim czasie będzie supersupersuper 🙂 😀
  Jeszcze nie przetestowałem, ale z tego co już widzę to GRATULUJĘ i zazdroszczę 😉 🙂 😀

  • Damian Redmer pisze:

   Dzięki Marku! Wierz mi, że Twój komentarz dodał nam sporo energii – potrzebnej zwłaszcza, że część zespołu (ze mną włącznie) zarywała noce, żeby dało się to dzisiaj otworzyć.
   Będziemy walczyć, żeby było super super 🙂

 3. Iza pisze:

  Jejku to działa strasznie wolno, kliknę jedną rzecz i muszę czekać parę minut 🙁 To normalne czy po prostu to wina mojego niemrawego internetu?

  • Damian Redmer pisze:

   Raczej wina tego, że nagle dużo osób weszło naraz, a my dopiero dostosujemy prędkość serwera do liczby użytkowników, więc momentami może strasznie zwalniać.

 4. Alina pisze:

  Panie Damianie, gratuluję Panu tak świetnego przedsięwzięcia i oryginalnego pomysłu. Takie rozwiązanie może zapewnić większą wytrwałość w postanowieniach, a przede wszystkim uniemożliwi traktowanie ich jako obowiązku, lecz jako zabawy, do której każdego dnia będzie chciało się wracać. Zaczęłam testować grę i obejrzałam już pierwszy filmik, który bardzo mi się spodobał i z pewnością wykorzystam wiedzę z prezentacji. Pozdrawiam i życzę udanych wakacji.

  • Damian Redmer pisze:

   Dzięki za informację zwrotną. Bardzo się cieszę, że prezentacja Ci się podobała i widzisz w tym potencjał 😀

 5. Paulina pisze:

  LUBIĘ CIĘ! 🙂

  • Damian Redmer pisze:

   Dziękuję 🙂

 6. Katarzyna pisze:

  Jestem ciekawa!

 7. Marcin pisze:

  Mam jedno pytanie i jedną sugestię.
  Czy to oznacza, że „przerzucasz” się na The Best You, i prezentacje nie będą się już w ogóle ukazywać na Rozwojowcu?
  Sugestia jest odnośnie kawałka pizzy, który symbolizuje zapasy pożywienia: jako że pizza symbolem zdrowej diety, jak i trybu życia, nie jest, być może lepiej byłoby zamienić ją na coś innego, może jakieś warzywo. Ale to tylko detal.

  • Damian Redmer pisze:

   Na pewno będę poświęcał większość swojego czasu na Best You, ale na Rozwojowcu dalej będą prezentacje 🙂
   Dzięki za tę sugestię – otrzymaliśmy ją już wcześniej, razem z jeszcze kilkoma innymi, że w paru miejscach moglibyśmy grafikami „promować” lepsze postawy, bo teraz np. w toalecie są różne dziwne napisy na ścianach ;), w recepcji nie każdy się uśmiecha, a biuro… wygląda, jak wygląda 😉
   Ale świadomie zdecydowaliśmy, że nie chcemy tworzyć tej platformy jako miejsca, gdzie grafika będzie zabierała Cię w odrealniony, promujący doskonałość na każdym kroku świat. Zamiast tego chcemy, żeby po prostu można się tam było czuć swobodnie, z lekkim uśmiechem i przymrużeniem oka, bez „presji na doskonałość”.
   To wiedza i narzędzia w środku będą dawać realne efekty. Cała reszta ma uprzyjemniać korzystanie z nich, więc zamiast molestować na każydm kroku rozwojem osobistym, zdrowiem i energią, postawiliśmy w tej całej grywalizacyjnej otoczce bardziej na lekki humor 😉

   • Marcin pisze:

    Przekonałeś mnie! Rzeczywiście jest to chyba najlepsze wyjście.

   • Małgosia pisze:

    Również poproszę wersję wegańską 😉 Poza tym widok pizzy może rozpraszać głodnych studentów 😉

  • Krzysztof pisze:

   Może marchewka;-)

 8. Anka pisze:

  Świetna sprawa. Bardzo mi się wszystko podoba, testuję z ogromną przyjemnościa.
  Czasem mi się wydaje, że dla mnie nie ma już nadziei. Od kilku lat moja lista postanowień jest właściwie niezmienna. W ogóle nie idę do przodu. Może podchodząc do rozwoju w ten sposób będę miała większe szanse. Z drugiej strony w moim wieku nie powinnam chyba potrzebować tego typu zabaw, żeby robić to, co powinnam robić.

 9. Cieszę się, że udało Ci się wypuścić wersję beta – gratuluję 😉 Niestetypo kliknięciu w link wyświetla się pusta strona…
  Mam nadzieję, że to tylko chwilowe obciążenie serwerów i wkrótce będzie działać poprawnie 🙂

  • Damian Redmer pisze:

   Po publikacji tej prezentacji mieliśmy chwilowo bardzo duże obciążenie serwerów (dużo osób weszło jednocześnie), ale już zaczynamy sobie z tym radzić, więc powinno już działać.

 10. Łukasz pisze:

  Obejrzałem tylko 10s filmiku…
  I śmiało mogę stwierdzić (sądząc po Twoim głosie), że wyszło super! 🙂
  Takiego entuzjazmu z Twojej strony już dawno nie słyszałem. Chyba nawet w filmiku „Żenię się! 🙂 „.
  Trzymaj tak dalej!
  PS. Mam nadzieję, że kolejne sekundy są równie wciągające i natchnione radością. 😀

  • Damian Redmer pisze:

   Haha… żono nie patrz 😉

 11. Michał pisze:

  Zrób wersję naukowca dla kobiet.

  • Damian Redmer pisze:

   Jest 🙂 Jest możliwoś tworzenia awatara kobiecego i na wszystkich rankingach i miejscach gdzie widać innych użytkowników (np. w swojej drużynie) jest zaznaczona płeć danej osoby.

 12. Sakitta pisze:

  Gdy usłyszałem o naukowcu badającym ,,idealnego ja” od razu przypomniał mi się bioshock. Tam to dopiero doszli do perfekcji 😉

 13. Mateusz pisze:

  Damianie, tylko dwa słowa: wersja mobilna 😀
  Albo otwarte API, wtedy takowe powstaną same, ba, mając je pewnie sam bym się wziął za pisanie wersji na iOS.
  Mam nadzieję, że to planujecie, bo projekt jest genialny w swych założeniach (czemu nikt czegoś takiego wcześniej nie zrobił?) i dobrze by było, żeby znalazł jak nawięcej odbiorców. Dobrze nie tylko dla Was, autorów, ale przede wszystkim dla nich i mówię to jako jeden z Twoich królików doświadczalnych, który przez 60 dni zaznaczał ptaszki i krzyżyki przy sześciu celach, widząc na własne oczy, że to w jakiś cudowny sposób działa na długo przed tym, jak sam ogłosiłeś wyniki.
  Gratuluję dotarcia do kamienia milowego „Beta” i życzę dalszych sukcesów w tym projekcie 🙂

  • Damian Redmer pisze:

   Obecnie możemy wprowadzać tyle zmian, że nie ryzykowałbym jeszcze otwartego API. Ale jak dopracujemy wersję przeglądarkową – mobilna jest dla nas obowiązkiem. MUSI powstać.
   Póki co nie mamy jeszcze też osoby, która mogłaby się za nią zabrać, więc gdybyś był chociaż wstępnie zaintersowany tworzeniem jej, to pisz proszę śmiało do nas (np. na kontakt@best-you.pl) gdzieś w okolicach października – wtedy mam nadzieję, że będziemy gotowi na poważne rozmowy i planowanie w tej sprawie 🙂

  • Jarek pisze:

   Przecież można (przynajmniej na moim androidzie 5.0) otworzyć best-you przez przegladarke i bez zadnych przeszkód poslugiwać się tam 🙂

 14. Karol pisze:

  Hej,
  czy Best You będzie też możliwy do promowania poprzez programy partnerskie?

  • Damian Redmer pisze:

   Na 100% będzie. Ale na razie jeszcze sami go nigdzie nie promujemy, bo chcemy go dzięki waszym opiniom dopracować i wypełnić wiedzą. Docelowo mamy zamiar ruszyć z nim na także na inne języki, ale jak wspomniałem – najpierw przede wszystkim pracujemy, żeby uczynić go tak dobrym, jak to tylko możliwe.

   • Tomasz Paczkowski pisze:

    Z chęcią się dołączę do promowania tego projektu na swoich stronach. Mega przydatny będzie taki system i gra w mojej pracy. A do tego ta wiedza… nic tylko korzystać 🙂

   • Damian Redmer pisze:

    Bardzo mi miło 🙂

 15. Jacek pisze:

  Jestem pod ogromnym wrażeniem, gra wygląda super, wszystko jest świetnie zaplanowane. Dobra robota! Gratulacje dla Ciebie i zespołu,
  Grałbym, gdyby było taniej.
  Póki co, płacenie za ważność konta ORAZ za grzebogodziny dla mnie, jako studenta na śmieciówce, jest poza zasięgiem. Myślę, że jest więcej takich osób jak ja. A szkoda, bo młodzi ludzie wyciągnęliby z tego treningu najwięcej korzyści.
  Fajnie byłoby, gdyby istniała też możliwość kupowania tylko grzebogodzin i oglądania prezentacji bez udziału w społeczności, pojedynkach itd. 🙂

  • Damian Redmer pisze:

   Dzięki za feedback Jacku! Jest dla nas bardzo cenny. I cieszę się, że trening Ci się podoba 🙂
   Jest możliwość kupowania samych grzebogodzin (w sklepiku są 3 zakładki: jedna do zapasów jedzenia, druga do grzebogodzin i trzeca do pakietów łączonych).
   Rozdzieliliśmy płatność za przedłużanie konta od płatności za materiały merytoryczne, bo bez tego musiałby być jeden abonament za wszystko. A przy łączonym abonamencie z czasem na pewno dochodziłoby do sytuacji gdy ktoś przerobi wszystkie materiały, które go interesowały (albo na jakiś czas chce spauzować przerabianie kolejnych, bo che w pełni opanować te, które przerobił) i zależy mu już tylko na samym dostępie do narzędzi, społeczności, funkcjonalności gry… więc płacenie stałego abonamentu za wszystko byłoby tutaj dla niego krzywdzące. A tak może tylko zwyczajnie przedłużyć konto.
   Podobnie jeśli ktoś nie chciałby zupełnie korzystać z treningu i narzędzi, a tylko „wyssać” całą wiedzę ze środka tak szybko jak to możliwe – w tej sytuacji nie musi przedłużać konta na nie wiadomo ile, tylko może dokupić mnóstwo grzebogodzin i przerobić wszystko w np. 1 miesiąc.
   Stąd to rozdzieliliśmy – dla większej elastyczności użytkowników.

   • Rafał pisze:

    Bardzo dobry, doskonały pomysł. Czekam z niecierpliwością na materiały. Mam jednak jedno ale:
    Mimo wszystko opłata za samo przedłużenie konta jaka widnieje w sklepiku, to około 70 zł miesięcznie. W zamian mogę sobie śledzić dwa cele, pograć w zbijaka i zarobić wirtualne punkty, pogadać z ludźmi. W habitrpg mogę sobie ustalić dowolną ilość celów za free.. W zbijaka grać nie muszę, społeczność tam też jest..
    Jak przekonasz mnie, do comiesięcznego wykupywania tak drogiego abonamentu, gdzie przewagą u Ciebie jest de facto gra w zbijaka?
    Nie lepiej byłoby ustalić cenę za sam dostęp do platformy na poziomie kilku zł miesięcznie lub nawet zrobić to za free i mieć jak najwięcej użytkowników, ale skupić się na płatnych dodatkach w postaci wiedzy wykupywanej za grzebogodziny? Tak działają rożne gry online np. ogame czy World of Tanks od wielu lat i z dużym sukcesem..
    Pozdrawiam i życzę powodzenia

   • Damian Redmer pisze:

    Cennik jest źle skonstruowany (ma zły balans) – będzie poprawiony i wtedy przedłużanie konta będzie wyraźnie tańsze. Wiem, że cennik wydaje się poważną sprawą, ale wewnątrz jest tyle „ruchomych elementów”, że aby wszystko było zbilansowane mamy w zespole osobnego specjalistę zajmującego się „wewnętrzną ekonomią” treningu i algorytmami, które ją napędzają – więc naprawdę prosto było tutaj o błąd (ten z cennikiem to akurat mój błąd, bo ja mam tutaj mniej doświadczenia).
    Pamiętaj Rafale, że nie tworzymy gry, tylko platformę grywalizacyjną. Celem tej pierwszej jest dostarczyć Ci rozrywki i to za nią płacisz. Celem tej drugiej jest na pierwszym miejscu skłonić Cię do określonych rzeczy (u nas jest to trwanie w postanowieniach) za pomocą mechanizmów gier.
    Różnica może wydawać się subtelna, ale ma ogromne przełożenie na cały model. Część tego wyjaśniłem w tym pytaniu: https://bestyou.freshdesk.com/solution/categories/6000041197/folders/6000105870/articles/6000017788-czy-w-best-you-mo-na-kupowa-monety-za-pieni-dze-pln-

   • Rafał pisze:

    Spójrz na grę World of Warcraft, jest płatna abonamentowo a mimo wszystko masa osób w nią gra 😀
    Dodatkowo element wykupywania abonamentu wpływa pozytywnie na element korzystania z aplikacji. Gdy musisz coś zapłacić będziesz to bardziej cenił i się przykładał, myślenie typu:
    „Zapłaciłem to nie pozwolę aby się zmarnowało”.
    Kwestia kwoty jaką trzeba zapłacić to coś zupełnie innego, zależne od targetu. Dla jednych będzie za mała a dla drugich zbyt wygórowana 😉

 16. Michał pisze:

  Mimo, że to dopiero beta już mi się bardzo podoba 🙂
  Mam pytanko, czy w Best You będą się pojawiać materiały z twoich poprzednich produktów, czy wszystkie prezentacje będą kompletnie nowe?

  • Damian Redmer pisze:

   Będą i z poprzednich produktów i zupełnie nowe. Docelowo ma tam być po prostu cała, ładnie uporządkowana, naukowo potwierdzona wiedza z obszarów, które nas interesują. Tak, że wchodzisz i masz wszystko, co chciałbyś wiedzieć. Taka jest wizja 😉

   • Max pisze:

    Cześć Damian,
    Piszę tutaj, bo kontakt na stronie gry nie działa.
    Nie działają mi misje z perfekcyjny dzień/tydzień/miesiąc.
    W jednym postanowieniu zrealizowałem je wczoraj, drugie wczoraj i dziś. Nie mogę zakończyć misji perfekcyjny dzień 26 czerwca, i mam 0 postępu w misjach perfekcyjny tydzień i perfekcyjny miesiąc.
    z poważaniem
    Max

   • Damian Redmer pisze:

    Dzięki za to zgłoszenie.
    Już naprawiliśmy kontakt na stronie i błąd, o którym piszesz.
    Gdybyś zauważył coś jeszcze zawsze śmiało pisz – naprawimy tak szybko jak będziemy w stanie.

 17. Hambug pisze:

  A jeśli ktoś kupił inne twoje produkty, to będzie możliwość odblokowania narzędzi związanych z wiedzą danego produktu bez dodatkowych środków? Np. ktoś ma kreator nawyków i chciałby korzystać z narzędzi do tworzenia nawyków,ale nie chce płacić drugi raz
  PS Gra nie ma muzyki w tle, co jest nużące

  • Damian Redmer pisze:

   Będzie dokładnie tak jak napisałeś – jeśli coś już kupiłeś poza Best You, będziesz mógł wewnątrz to bez problemu odblokować.
   Na razie jeszcze nie ma tej opcji, bo nie wrzuciliśmy do środka jeszcze wiedzy i narzędzi z innych produktów, ale gdy się pojawią, pojawi się też opcja ich odblokowywania dla klientów innych produktów.

 18. Jakub pisze:

  Kawał dobrej roboty! Gratuluję 🙂

  • Damian Redmer pisze:

   Dzięki! Chociaż jeszcze tona pracy przed nami 😉

 19. Tomek pisze:

  Obejrzałem na razie 2,5 minuty, ale już twoja opowieść o grze wciągnęła mnie jak jakaś dobra creepypasta na YT… Jakby przesłać jakiś mikro scenariusz albo po prostu pomysł do kilu znanych hollywoodzkich twórców filmowych to by się bili, który pierwszy zaadaptuje do tego pomysłu film… Serio pierwsze co mi się skojarzyło to że słyszę opowieść o jakimś sf thriller, USA stylu 🙂
  Swoją drogą kupiłem z tego co pamiętam wszystko co wypuściłeś na i dzięki temu etap rozważań (zastanawiania się) czy to będzie dobre, mam za sobą i jak ten pies Pawłowa od razu przechodzę do etapu cieknącej śliny, za każdym razem kiedy usłyszę że powstało coś nowego 😀

  • Damian Redmer pisze:

   Haha… dzięki Tomku 😉

 20. Jakub pisze:

  Hej Damian,
  Czy jeżeli kupiłem u Ciebie kursy z nawyków i planowania to będą one dostępne dla mnie na tej platformie, czy będę je musiał znowu kupić??
  PS. Projekt Best You zapowiada się kapitalnie. Już nie mogę się doczekać października 🙂

  • Damian Redmer pisze:

   Oczywiście, że będziesz mógł je odblokować na Best You.
   Wiem, że jeszcze nie ma opcji odblokowywania (bo na razie nie ma jeszcze czego odblokowywać, bo dopiero wrzucamy wiedzę i narzędzia), ale na 100% będzie.

 21. Tomek pisze:

  Dokonałem swojego pierwszego zakupu. Chciałem zapłacić kartą, ale był tylko PayPal, którego staram się unikać, bo przy każdej płatności zżera prowizję. Ale nie było wyjścia. Mam zatem prośbę na przyszłość, by umożliwić tam także zwykłą, bezprowizyjną z punktu widzenia płacącego, możliwość płatności kartą.

  • Damian Redmer pisze:

   Dobrze, dzięki za feedback – procedura wprowadzenia płatności kartą trwa najdłużej, ale z pewnością wprowadzimy tę możliwość.

 22. Elżbieta pisze:

  Początek był super- rzadko się zdarza natrafić na coś tak przemyślanego… Już się ucieszyłam, że wszystko będzie uporządkowane w 1 miejscu i tylko znaleźć czas na przerobienie i wdrożenie…
  aż tu… gry zręcznościowe, społeczności, drużyny, strategie itp.-rozumiem, że to bierze młodych… ale nie tylko ci są użytkownikami…
  Nie mam czasu ani ochoty na grę w zbijaka, ani nawiązywanie kontaktów- a tu od tego zależy czy się gracz posunie dalej, ile kasy dodatkowo dostanie, jaki będzie miał poziom podziwu …a z samą wiedzą czy samodoskonaleniem nie ma to nic wspólnego… Ochłodziło to nieco mój podziw dla produktu…
  Tym niemniej na kolejne filmy i wiedzę czekam z niecierpliwością
  Sam pomysł – super!

  • Damian Redmer pisze:

   Rozumiem Twoje preferencje Elżbieto dlatego tamte wszystkie opcje nie są obowiązkowe. Ale gdyby okazało się, że np. dla wielu innych osób, które myślą tak jak Ty sama ich obecność jest rozpraszająca, to zawsze możemy się zastanowić nad dodaniem wersji uproszczonej bez ich obecności. Właśnie po to m.in. ten etap beta testów. Żebyśmy od tej chwili już razem pracowali nad tym jak ma wyglądać Best You.

   • Iwona pisze:

    Pomysł gry bardzo mi się podoba. Jako realizowanie celów, zdobywanie nowej wiedzy. Tylko ta gra w zbijaka, podziw, strategie. To całkowicie nie dla mnie. Nie gram w żadne gry i nie mam na to czasu, aby choć zastanowić się o co w tym chodzi. Zresztą nie mam także chęci na grę i zdobywanie podziwu. Wersja bez tego byłaby dla mnie lepsza.

   • Damian Redmer pisze:

    Dzięki za informację 🙂

 23. Gratuluję Damianie dobrej roboty i całemu Twojemu zespołowi. Pomysł i wykonanie genialne. Jestem przekonany, że w takiej formie rozwój osobisty pomoże wielu osobom. Tak jak mówisz przy pełnym dopracowaniu, zrobieniu wersji mobilnej, to śmiało można wypuścić taki produkt na cały świat, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z takiego wsparcia w rozwoju.

  • Damian Redmer pisze:

   Zdecydowanie jest to w planach 🙂 Może nie cały świat od razu, ale kilka innych wersji językowych z pewnością.

 24. Krzysztof pisze:

  Przydałaby się funkcja zaznaczania wiadomości i usuwania wszystkich hurtem a nie pojedynczo. Dziś miałem 19 wiadomości na temat wyzywania mnie na pojedynek i musiałem usuwać wszystkie po kolei co jest dość żmudne. Taka mała uwaga 😉

  • Damian Redmer pisze:

   Dzięki za sugestię – wprowadzimy to.

 25. Apollo pisze:

  Mam pytanie: Do czego właściwie służą pieniądze i czy będzie można używać tego programu całkowicie bezpłatnie (chodzi o kupowanie jedzenia)? 🙂

 26. Krzysiek pisze:

  Pomysł jest MEGA i już po pierwszych kilku minutach i pierwszym filmiku widzę, że zrobi karierę!!
  Damian, dzięki Twojemu Easy Work System i Kreatorowi nawyków moje życie zaczęło nabierać w końcu rozpędu a dzięki zgrywalizowanemu projektowi – mam nadzieję, że wiedza utrwali się jeszcze łatwiej i wszystko już popłynie..
  Dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki za to co robicie. Mam nadzieję, że ludzie zrozumieją, że wy też musicie czerpać z tego korzyści finansowe, bo to przecież wasza praca! I to nie jakiś badziew, którego pełno dziś w internecie, tylko coś, co naprawdę działa!! I nie kosztuje fortunę..
  Pierwszy filmik dał mi właśnie odpowiedź co zrobić, żeby przestać się obwiniać za mini porażki – które na początku drogi są nieuniknione przecież.. Szkoda, że nie da się kogoś uściskać przez internet 😀
  Życzę wam z całego serca powodzenia w tym projekcie i siły do działania, bo to jest PRZEŁOM!!! Trzymam kciuki

  • Damian Redmer pisze:

   Dzięki Krzyśku! Wierz mi, że Twoje uściski do nas trafiły i dodały mocnego kopa do jeszcze intensywniejszej pracy.
   Dziękuję Ci za tę energię w imieniu swoim i całego zespołu.

 27. Kinga pisze:

  Wielkie dzięki Damian! Zrobiliście kawał naprawdę dobrej roboty! Coś wspaniałego 🙂 – tylko gratulować! Już oczami wyobraźni widzę wersję mobilną. No i całe mnóstwo „zarażonych” Użytkowników… 🙂

 28. Krzysiek pisze:

  Byłaby możliwość usunięcia konta, gdyż nie zdążyłem skorzystać z oferty?

  • Damian Redmer pisze:

   Tak, musi być (to chyba wymóg prawny). Konto można usunąć w łazience.
   Ale jeśli jedyną motywacją do usunięcia konta jest to, że nie zdążyłeś skorzystać z oferty, to poczekaj z tym i napisz do nas na kontakt@best-you.pl (bo nie wiem czy tam rejestrowałeś się na tego samego maila, z którego teraz piszesz).
   Był jeden błąd po naszej stronie przy korzystaniu z tej oferty, więc w ramach rekompensaty nie widzę problemu, żeby przywrócić Ci tę opcję 😉

   • Krzysiek pisze:

    Rejestrowałem się z tego maila

   • Damian Redmer pisze:

    Ok – dodałem nam to do zrobienia. Odpisuję w niedzielę, więc w poniedziałek usuniemy.

 29. Michał pisze:

  Hej jak dla mnie wszystko chodzi dobrze ale mam pytanie czy możecie dodać możliwość płacenia Paysafecard ?

  • Damian Redmer pisze:

   Z tego co widziałem to Przelewy24 ma taką opcję, więc pewnie z czasem po przejściu jakichś formalności będziemy mogli to dodać.

 30. Jacek pisze:

  Pomyślałem, że to co robisz, jest bardzo chrześcijańskie. Na tym musi właśnie polegać głoszenie Ewangelii w laickim świecie – pokazywać, że można stać się lepszym, pracować nad sobą, stawiać sobie cele moralne, bez odwoływań do in vitro, gejów, i temu podobnych rzeczy. Super Damian.

 31. Ula pisze:

  Hej, wczoraj zalogowałam sie do treningu niesyte trening zawiesił się w momencie pokazanym na screanie i nie chce pójść dalej: http://zapodaj.net/2b805327dc77b.jpg.html Na środku ekranu pojawia się komunikat „Kliknij zakończ, aby odebrać nagrodę.” strzałka wskazuje do kliknięcia tablicę celów niestety nie da się jej kliknąć. Dokładnie mówiąc w nic nie da się wejść ani kliknąć. Jedyne, co jest dostępne to wylogowanie się. Wylogowywanie i zmiana przeglądarki nie pomogła. Konto zostało założone z tego samego maila co podany do komentarza.

  • Damian Redmer pisze:

   Wybacz za ten błąd – już go zgłaszam, ale nie wiem czy programiści już tego nie naprawili (większość zgłoszeń o błędach idzie bezpośrednio do nich z pominięciem mnie).
   Ale oczywiście na wszelki wypadek to zgłoszę. Dzięki!

 32. Wojtek pisze:

  Damian, czy w grze w zbijaka jest jakaś interakcja czy jedyne co mogę robić to patrzeć jak przeciwnicy obrzucają się piłkami? Byłbym wdzięczny za wyjaśnienia.
  Aha, dobrze byłoby abym dzienny status swojego postanowienia mógł wypełnić następnego dnia (nazajutrz). Tak jak sugerowałeś w kreatorze nawyków. Z tego co rozumiem, to aktualnie program nie daje takiej możliwości.
  Mam jeszcze kilka drobnych uwag/propozycji poprawek. Na jaki adres można je wysyłać?

  • Damian Redmer pisze:

   Na razie niestety tylko patrzeć.
   Wszystkie sugestie/spostrzeżenia podsyłaj nam proszę śmiało na kontakt@best-you.pl lub korzystając z niebieskiej zakładki po prawej stronie z napisem „Napisz do nas”.

 33. Marta pisze:

  Hej Damian!
  Mam pytanie odnośnie gry w zbijaka, a mianowicie co ona daje? tzn. po co nam zbierać te punkty podziwu i wygrywać te pojedynki? Jaki jest tego cel/sens?
  Dodatkowo mała uwaga co do działania gry: nie ma paska do przewijania wiadomości w skrzynce pocztowej. Dostałam dziś 13 wiadomości, przeczytałam 7 i nie mam już jak zobaczyć wcześniejszych sześciu.
  A tak poza tym to pomysł super z tą „grą” 🙂 I ciśnie mi się na ustach stwierdzenie, że to nie jest zwykła gra umilająca czas, tylko gra o lepsze życie 🙂

 34. Kamil pisze:

  Mam nadzieje, że gra mocno się rozwinie i osiągnie sukces 🙂
  Super opcją byłoby jakieś ogólne forum rozwojowca, czy dla graczy, którzy mogliby wymieniać się wieloma rzeczami od pomysłów na postanowienia, po prowadzenie dyskusji na liczne tematy 😉

 35. Pawel pisze:

  Damian,
  a co Ty na to aby do platformy Best You dołączyć coś na wzór Nozbe i nakładki do Nozbe, z której można korzystać w ramach Twojego Kursu Easy Work System????
  Jak narazie jedynie „ubolewam”, że mogę zapisać tylko 2 nawyki nad którymi pracuję w Best You, ale liczę, że jakoś uda mi się to upgrejdować….;)

  • Damian Redmer pisze:

   Tablica celów ma w prawym dolnym rogu przycisk „Ulepsz” do zwiększania liczby postanowień.
   A jeśli chodzi o coś na wzór Nozbe, to pracujemy nad tym (jest już pewien szkic), ale (przynajmniej wg obecnej wizji) to zupełnie osobny projekt.

 36. Kaja pisze:

  Damianie, chciałam bardzo serdecznie podziękować za Twój blog i kanał na you tube. Prezentacja o tym czym jest sukces i czym jest porażka pomogła mi spojrzeć z zupełnie innej perspektywy na mój egzamin na prawo jazdy. Egzamin zdałam w dużej mierze dzięki zmianie sposobu myślenia, jakiego nauczyłam się od Ciebie.
  serdecznie dziękuję i ciepło pozdrawiam,
  Kaja

  • Damian Redmer pisze:

   Super! Gratuluję!!!
   I dziękuję, że się tym podzieliłaś 😀

 37. Teresa pisze:

  Witaj Damianie, bardzo podoba mi się pomysł całego zespołu,bo ułatwia życie i dotrzymywanie własnych codziennych zobowiązań,po prostu super.Wolę jednak pisać; zjeść przynajmniej 1 owoc dziennie, zrobić/zrobię 10 pompek rano.Podświadomość odrzuca słowo nie np. nie iść spać przed 3 w nocy i wychodzi iść spać przed 3 w nocy [mózg lubi konkrety jak piszę Maciej Bennewicz w książce Coaching czyli restauracja osobowości]. Wiem co mówię,bo praktykuję to od 1990 roku z bardzo dobrym skutkiem np, chcę się zmienić =zmieniłam się = poszłam dalej = zrobiłam następny krok = weszłam na nowy poziom życia = zastosowałam nowe możliwości,dzięki Damianowi Redmerowi [bardzo dziękuję za Kodu Umysłu i inne narzędzia ulepszania mojej pracy]. Niech koło każdego życia ludzkiego toczy się z Bożym błogosławieństwem.Udanych wakacji całemu zespołowi i nam również,serdecznie pozdrawiam wszystkich.

  • Damian Redmer pisze:

   Dziękujemy 🙂

 38. Bati pisze:

  Czy dla klientow poprzednich produktow beda jakies bonusy;)?

  • Damian Redmer pisze:

   Ponieważ w Best You docelowo ma się znaleźć wiedza z wszystkich produktów (i duuużo więcej), to dla wszystkich, którzy już kupili wcześniej jakieś produkt poza Best You będzie na pewno możliwość odblokowania tej samej wiedzy w środku, za co będą też pewne bonusy 😉
   Ale jeszcze nie wrzuciliśmy tam wiedzy z innych produktów, więc na razie ten system jeszcze nie jest stworzony.

 39. Damian pisze:

  Wszystko fajnie podoba mi się ale nie mogę się coś zalogować żeby odhaczyć swój cel 🙂 Chyba nadal coś z serwerem

  • Damian Redmer pisze:

   Wybacz Damianie. Mógłbyś nam opisać na kontakt@best-you.pl co widziałeś podczas nieudanych prób zalogowania? To by nam pomogło to naprawić.

 40. Hanna pisze:

  zaczęłam „trening” i potwierdziłam adres e-mail jeszcze w czasie oglądania pierwszej prezentacji.Po zakończeniu tego wstępu pojawiwa się rodzaj podsumowania i prośba o potwierdzenie maila – nie mam mozliwośic bo wciąz otrzymije komunikat :The server returned a „404 Not Found”.
  Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.
  i tym samaym nie mogę wejśc na stronę treningu 🙁

  • Damian Redmer pisze:

   Wybacz – zaraz to zgłoszę.

 41. Grażyna pisze:

  to w końcu ile kosztuje ta wersja beta, bo zaczęłeś mówić o cenie
  i przeszłeś na inny temet.
  pozdrawiam serdecznie

  • Damian Redmer pisze:

   Wewnątrz jest 12 pakietów cenowych – zamiast wymieniać wszystkie, najłatwiej jest po prostu zajrzeć 😉

 42. Malina pisze:

  Miłych wakacji Wypocznij choć trochę.

  • Damian Redmer pisze:

   Dzięki 🙂 Choć do wypoczywania w te wakacje będzie mi daleko 😉

 43. Weronika pisze:

  Hmm, wydaje mi się, że same płatności za „grzebogodziny” w zupełności by wystarczyły. Osobiście płatność za dostęp czasowy mnie odpycha. Po prostu znam kilka stron robiących to samo za darmo (z wyjątkiem ładnej oprawy graficznej, oraz właśnie przezentacji). Chyba, że coś przeoczyłam i to nie jest tak, że jedyną metodą dostania grzebogodzin lub jedzenia jest kupienie ich za pomocą prawdziwych pieniędzy .

  • Damian Redmer pisze:

   Myślę, że jednak nie robią dokładnie tego samego za darmo 😉 Teraz te różnice są jeszcze subtelne, ale za kilka miesięcy będą dużo wyraźniejsze.
   Na tę chwilę rzeczywiście grzebogodziny i jedzenie można kupować wyłącznie za złotówki, ale docelowo mają powstać jeszcze 2 systemy ich zdobywania w inny sposób.

 44. Rafał pisze:

  Witam 🙂
  Projekt bardzo fajny, oprawa graficzna świetna itd. Mógłbym się trochę rozpływać.
  Ale zauważyłem kilka rzeczy które warto by było dodać 😉
  Głównie chodzi o ułatwienie wam pracy.
  Jako że jest to wersja beta, a beta testerzy lubią wykrywać błędy i często to robią przydała by się możliwość informowania deweloperów o znalezieniu buga lub nieścisłości. Może być to nawet oddzielny mail na którego normalnie by się pisało. Jak będzie taka potrzeba / chęć z waszej strony mogę przygotować szablon zgłoszenia buga (z doświadczenia wiem, że łatwiej się w tedy nad nim pracuje).
  PS: Aplikacja chodzi na urządzeniach mobilnych (android), sprawdzone na wbudowanej przeglądarce, na 2 urządzeniach. Nie przetestowałem jeszcze tego w 100%, ale podejrzewam, że będzie działać prawidłowo (technologia to zapewne html5 i js, więc nie powinno być z tym problemu). Ewentualnie lekka optymalizacja by się przydała, bo na wolniejszym sprzęcie trochę muli 😉
  Możliwe, że javascript mobile załatwiłby całą sprawę.

  • Damian Redmer pisze:

   Dzięki za feedback Rafale!
   Po prawej stronie dodaliśmy zakładkę „Napisz do nas” i tam jeśli się wybierze jako temat „Błąd”, to wiadomość leci od razu do deweloperów. Plus mamy ustawiony system, że jak na zwykłą skrzynkę (kontakt@best-you.pl) przyjdzie wiadomość, w której w temacie gdzieś znajdzie się słowo „Błąd”, to dzieje się to samo.
   Super, że chodzi na Androidzie, chociaż mówiąc szczerze zanim powstanie aplikacja natywna na urządzenia mobilne i tak będziemy musieli jeszcze trochę popracować, żeby całość była bardziej responsywna.
   PS Wydaje mi się, że deweloperom starcza na razie ten system zgłaszania błędów, który mamy, ale dziękuję Ci, że chciałeś nam zaoferować pomoc.

 45. Kacper pisze:

  Hej, nie mogę wykonać tych podstawowych misji w recepcji, bo pola tekstowe są 'zamrożone’ – nie mogę więc nic wpisać/wkliknąć.
  Poza tym super sprawa! Na pewno skorzystam 🙂

 46. Kacper pisze:

  Ps. Przepraszam, już ochłonąłem. Istotnie, to żadne pola tekstowe 😀 skoro już piszę po raz kolejny, zapytam, jak można wykupić 'przedłużenie’ w ramach wersji przedpremierowej?

  • Damian Redmer pisze:

   Jak odbędziesz pierwszy pojedynek, to pojawi się specjalna oferta przedłużenia.

 47. Arek pisze:

  Witaj Damianie,
  Na tym etapie (ale także na dalszych) bardzo przydałoby się forum, na którym użytkownicy mogliby zgłaszać problemy, zadawać pytania, dzielić się swoimi spostrzeżeniami i wiedzą itd. To raczej nic odkrywczego – spora część aplikacji ma swoje forum, oficjalne lub mniej.
  Zwłaszcza jeśli chodzi o zgłaszanie błędów i uwag – fajnie, że jest jakieś, ale pewnie jak jest w aplikacji błąd, to kilkadziesiąt procent użytkowników go wykryje. Czy mam go opisywać i zgłaszać po raz kolejny? Strata czasu i dla osób zgłaszających i dla tych, którzy będą to czytać. To samo z sugestiami zmian.
  A jak nie forum, to chociaż prosta stronka, na której wylistowane będą wszystkie zgłoszenia, data i jakiś status (np. „właśnie nad tym pracujemy”, „już poprawione ale będzie w następnej wersji”, „SOA – u nas wszystko działa prawidłowo”, „trudno, taką mamy aplikację” itp).

  • Damian Redmer pisze:

   Myśleliśmy nad forum,czy czymś podobnym o czym piszesz, ale obie te rzeczy wymagają nakładu pracy i kogoś, kto będzie nad tym czuwał. A w tym samym czasie ta osoba mogłaby zamiast np. czuwać nad forum, pomagać nam wdrażać te zmiany i likwidować problemy. I na to postawiliśmy – nad emailem czuwa łącznie 5 osób i wszystkie błędy i sugestie staramy się po prostu poprawiać tak szybko jak to tylko możliwe, zamiast poświęcać część czasu na zakomunikowanie tego co aktualnie robimy.
   Średnio co tydzień wchodzą aktualizacje, o których powiadamiam wszystkich (plus są one publikowane na stronie), więc wiadomo co tydzień, co udało się nam naprawić/zmienić.
   Do tego mamy dział FAQ i planów rozwoju, co wyeliminowało już większość pytań.
   Obecnie otrzymujemy już bardzo mało powtarzających się wiadomości, więc póki co ten system się sprawdza.

   • Tomek pisze:

    Bardzo dobrym pomysłem byłoby zrobienie forum, ale nie takiego ogólnego wielkiego, o jakim pisze Arek, ale prostego, małego wewnątrz pokoju drużynowego dostępnego tylko dla jej członków. System wiadomości czy czat nie sprawdzają się za dobrze. Forum pozwoliłoby katalogować różne tematy i do nich po czasie wracać, na czasie tematy się ze sobą w nieczytelny sposób mieszają, a zresztą to jakimś czas wiadomości stamtąd się usuwają.

 48. Ania pisze:

  Hej mam pytanie nazwa strony i gry to best-you, wrzuciłam w google tłumacza tą nazwę i przetłumaczył mi w bardzo dziwny sposób jako: „lepiej Ci”. Co oznacza w poprawnym tłumaczeniu ta nazwa?

  • Damian Redmer pisze:

   Haha… ciekawe tłumaczenie 😉 W poprawnym tłumaczeniu (a przynajmniej w naszym zamierzeniu) to: „Najlepszy Ty”. Celem treningu jest stanie się najlepszą wersją samego siebie – stąd ta nazwa.

 49. Robert pisze:

  Fajnie było by dodać np zapisanie stanu gry np miesięcznie finansowo
  Stan Konta
  Stan Portfela
  Aktywów i Pasywów

  • Damian Redmer pisze:

   Best You jest bardziej o zmianie Ciebie samego – więc robimy coś podobnego, o czym napisałeś, ale z naszymi nawykami, zachowaniami i postanowieniami.

 50. Karolina pisze:

  Witam 🙂
  Mam pytanie, czy jest możliwość anulowania zamówienia 94 zapasów jedzenia jeśli nie dokonałam wpłaty (nie mam w tej chwili takiej możliwości by jej dokonać).

  • Damian Redmer pisze:

   Oczywiście, że tak 🙂 Jeśli jeszcze nie napisałaś, to napisz proszę na kontakt@best-you.pl z adresu email, na który się rejestrowałaś w treningu, to szybko anulujemy.

 51. Fish pisze:

  Coś nie na temat, ale ostatnio zainspirował mnie jeden gość i ciekawi mnie co sądzisz o Mateuszu Grzesiaku ?

  • Damian Redmer pisze:

   Słyszałem i darzę szacunkiem za ogromny sukces, który osiągnął, ale nie potrafię powiedzieć nic więcej, bo nie korzystam z jego materiałów – ja siedzę w badaniach 😉

 52. maria pisze:

  witam,
  chciałabym się dowiedzieć ile będzie docelowo prezentacji w tym treningu oraz kiedy się wszystkie ukażą, jestem zainteresowana tylko prezentacjami

  • Damian Redmer pisze:

   Nie mam pojęcia ile będzie prezentacji 😉 Szczerze.
   Jeśli się zarejestrowałaś to widziałaś, że są tam miejsca na „drzewa wiedzy”, z których sam jeszcze nie zgłębiałem badań (np. psychologia osobowości) i takie, z których do pomocy przy opracowaniu wiedzy na 100% będą mi musiały pomagać inne osoby (np. „Zdrowie” – tutaj jest tak wiele wzajemnie wykluczających się badań, że muszę mieć pomoc przynajmniej 1 dodatkowej osoby, która będzie je zgłębiała). Więc nie jestem w stanie powiedzieć jak to będzie wyglądało w innych działach, bo z nich dopiero gromadzimy wiedzę.
   Jeśli chodzi natomiast o sam dział „Samodyscyplina”, to tutaj wiedza jest podzielona w tej chwili na 46 części (zazwyczaj 1 część to 1-2 prezentacje).

 53. Mik pisze:

  Cześć Damian, mam trzy krótkie pytania: Słyszałeś może o „image streaming”? Jeśli tak, to czy wypróbowałeś ją? Czy ona rzeczywiście działa?

  • Damian Redmer pisze:

   Daaawno temu słyszałem, że to podobno zwiększa poziom inteligencji – kopałem, kopałem i albo niczego na ten temat nie znalazłem, albo ten wzrost był tak śmiesznie mały, że można go osiągnąć dużo szybciej na wiele innych sposobów. Pamiętam, że uznałem temat za niewarty zainteresowania.

 54. Dawid pisze:

  A kiedy będzie nowa prezentacja, pierwsza po wakacjach?

  • Damian Redmer pisze:

   Gdzieś w połowie października.

 55. Konrad pisze:

  Cześć Damian,
  Może pomyślicie z zespołem o wprowadzeniu podziału na konta płatne i bezpłatne. Jeśli udałoby się Wam dobrze okroić funkcjonalność w wersji bezpłatnej(lub dużo tańszej), to moglibyście zwiększyć zyski i zadowolenie konsumentów. Zresztą sam wiesz najlepiej, jak działa strategia zróżnicowania.
  Pozdrawiam i życzę dalszego rozwoju serwisu, bo widać że dużo czasu i energii w niego włożyliście z zespołem.

  • Damian Redmer pisze:

   Dzięki za propozycję i życzenia 🙂
   Myślałem nad tym, ale ostatecznie została tylko wersja płatna z jednego względu – gdybyśmy dali wersję bezpłatną, to mogłaby przyciągnąć (zwłaszcza na późniejszych etapach, gdy projekt i jego popularność się zwiększy) osoby, które byłyby tam „z nudów”, żeby przeszkadzać innym czy z jakichś jeszcze innych dziwnych motywacji. W końcu to nic nie kosztuje.
   Chcemy budować wokół Best You społeczność fantastycznych ZAANGAŻOWANYCH w swój rozwój osobisty ludzi, którzy stają się coraz lepszymi mężami, żonami, pracownikami, wierzącymi, rodzicami, uczniami… po prostu coraz lepszymi ludźmi. I jakkolwiek źle to zabrzmi, to praktyka raz za razem pokazuje jedno – najskuteczniejszym filtrem są pieniądze, bo za ich pomocą najlepiej wyraża się nasze zaangażowanie w coś.
   Jeśli zdejmiemy ten pieniężny filtr – to na pewno z czasem to nie będzie społeczność o wspólnym celu.

   • Robert pisze:

    Ha! Mądrze powiedziane, prawie tak mądrze, jakbym to ja sam to napisał 🙂

 56. maria pisze:

  A może gdyby te filmiki z Best You były dostępne za opłatą na specjalnym kanale yt?

 57. Raf pisze:

  Nic się nie dzieje?

  • Damian Redmer pisze:

   Wakacyjna przerwa – pracowaliśmy nad Best You.

 58. azerbejdzian pisze:

  czy zawiesił pan już działalność na blogu?

  • Damian Redmer pisze:

   Nie – była tylko wakacyjna przerwa.

 59. Daria pisze:

  Witam,
  Mam 14 lat i bardzo interesują mnie różne techniki mnemoniczne, szybkiej nauki, a tym bardziej rozwiązania o podłożu rozwoju osobistego. Dlatego wielki podziw dla pana, panie Damianie za to co pan robi i za stworzenie tak wspaniałej gry, na której zakup mnie nie stać, a niestety moi rodzice nie podzielają mojego zapału 🙁 Z tego względu jest mi przykro że sama nie będę mogła skorzystać, ale wierzę, że twoje pomysły pomogą wielu ludziom w osiągnięciu tego czego pragną. Także jeszcze raz ogromne brawa!! 🙂

  • Damian Redmer pisze:

   Dziękuję Dario za słowa wsparcia! Bardzo mi miło 🙂

 60. Kasia Anandi pisze:

  Czy Best You pojawi się też w innych językach..? Dziękuję za odpowiedź!

 61. Anna pisze:

  Od pierwszego listopada miał się rozpocząć Best You. Zapłaciłam w czerwcu i nie mam żadnego dostępu do programu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *